با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درباره : دانلود پروژه RFID + توضیحات و مقاله کامل
(4 مرداد 1392، 05:10 صبح)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من مي خوام انشاالله پروژه سايت رو درست كنم براي درب منزل.
مي خوام ببينم جواب ميده يا نه ؟
سلام

می خواستم بدونم این پروژه رو ساختید؟جواب گرفتید؟
پاسخ
سلام

توضیحاتی که همراه این پروژه هست داخلش گفته شده که وقتی فایلشو با شبیه ساز اجرا کنی برات صفحه virtual terminal رو میاره اما من فایلو باز بعد هم run  کردم اما خبری نبود!!! پس چجوری اطلاعات کارتو وارد کنم ؟؟؟

کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟

میخوام اینو برا پروژه پایانی جمع کنم بدم استادم کار نکنه بدبختم:(
پاسخ
(19 مرداد 1392، 06:08 عصر)moji66 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

توضیحاتی که همراه این پروژه هست داخلش گفته شده که وقتی فایلشو با شبیه ساز اجرا کنی برات صفحه virtual terminal رو میاره اما من فایلو باز بعد هم run کردم اما خبری نبود!!! پس چجوری اطلاعات کارتو وارد کنم ؟؟؟

کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟

میخوام اینو برا پروژه پایانی جمع کنم بدم استادم کار نکنه بدبختم:(
چون یکم جدیده اطلاعات در این باره کمه Big Grin البته اگه یه پروژه دیگه انتخاب کنی که بهتره اگر هم که سر حرفت پا فشار هستی بگو شاید تخصصی تر وارد بحر مکاشفات شیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام
من هنوز هم سر حرفم اصرار دارم و ميخوام اين رو برا درب منزل بسازم.
حالا اگه لطف كنيد و پروژه عملي بزارين و يا اگه هين عملي هستش و يا تغييراتي لازم هست بگين تا ما هم انجام بديم.
شما كه هميشه لطف دارين.اين بار هم روش.
ممنون

(19 مرداد 1392، 12:30 عصر)moji66 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(4 مرداد 1392، 05:10 صبح)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من مي خوام انشاالله پروژه سايت رو درست كنم براي درب منزل.
مي خوام ببينم جواب ميده يا نه ؟
سلام

می خواستم بدونم این پروژه رو ساختید؟جواب گرفتید؟
سلام
من هنوز اين پروژه رو نساختم. ولي خيلي علاقه دارم كه بسازم.
پاسخ
اگ درباره موضوعی طلاعات داشته باشم مطمئن باشید چشم پوشی نمی کنم من درحدمت همه شما هستم  .

من خودم موضوع رو پیگیری می کنم . اطلاعتی اگه گیر اوردم همینجا میذارم . میخوام با یه استاد مشورت کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام

من این پروژه رو استارت زدم با استاد راهنمام و باید ببندم به هر نحوی و مجبورم دیگه
اگه نشه پس الان جایگزین چی باید بدم به استادم؟؟؟!!!

من کارم شبکه هست و سر کار برای قسمت هایی از سازمان نوعی RFID reader خریدن هر دستگاه حدود 2 میلیون تومان که با برنامه ای که نوشتن بتونن با تگ چسبیده شده اطلاعات ورودیو چک کنن

اگه بتونم اینکارو جمع کنم حتما اینجا میزارم برا همه اما خیلی فایل های توضیحیش گنگه خیلی سوال پیش میاره و برا جواب راه به جایی ندارم!!!

خلاصه کسی اگر نظری داره بگه یا کمک یا راهنمایی
باتشکر
پاسخ
سلام
من ماژول EM-18  رو که تو بازار هست ساختم ولی هنوز تولید نکردم ولی خواهم کرد .سوال داشتید بپرسید.
پاسخ
(22 مرداد 1392، 08:15 عصر)OMID_PCB نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من ماژول EM-18  رو که تو بازار هست ساختم ولی هنوز تولید نکردم ولی خواهم کرد .سوال داشتید بپرسید.
سلام

اینی که میگید چیه؟؟؟

من برا تولید نمی خوام فقط پروژه دانشگاهمه 

درست کنم جواب بده نمره بگیرم آخر کارم
پاسخ
اطلاعات در این باره خیلی کمه . اگه بیشتر توضیح بدید خیلی خوب میشه

سال نو همگی مبارک
پاسخ
برای آشنایی با نحوه راه اندازی ماژول EM-18 به تایپیک زیر مراجعه کنید :
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: