با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال باطری ظرفیت بالا تخلیه پایین - یا - ظرفیت پایین تخلیه بالا ؟
سلام WleSmile

باطری با میلی آمپر ساعت بالا و تخلیه پایین مثلا 3300mah 25c که ضربشون میشه 82500
باطری با میلی آمپر ساعت پایین و تخلیه بالا مثلا 2200mah 35c که ضربشون میشه 77000

اگر اختلاف ضربشون رو نادیده بگیریم، کدوم بهتر هست و چرا؟

(24 شهريور 1394، 05:22 عصر)robot12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام WleSmile

باطری با میلی آمپر ساعت بالا و تخلیه پایین مثلا 3300mah 25c که ضربشون میشه 82500
باطری با میلی آمپر ساعت پایین و تخلیه بالا مثلا 2200mah 35c که ضربشون میشه 77000

اگر اختلاف ضربشون رو نادیده بگیریم، کدوم بهتر هست و چرا؟

بستگی داره از رباتت چه انتظاری داری؟؟
مثلا من از رباتم انتظار دارم مدت زمان زیادتری برام پرواز کنه ! پس باطری با توان بالا رو انتخاب میکنم یعنی 35 تا 45 سی با آمپر2200 میلی آمپر ساعت.
یا یکی فقط میخواد رباتش سرعت بالا داشته باشه و حرکات نمایشی انجام بده ! پس زمان دیسشارژ مهم نیست.میشه برعکس بالا
اگر هر دو رو باهم میخوای با در نظر گرفتن مقداری اتلاف راندمان کار باطری 4200 میلی آمپر ساعت با توان 35
یا 5300 میلی آمپر ساعت با توان 35 تا 45 که خب طبیعتا هزینش هم باید بپردازی.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: