با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات مربوط به کاربران ویژه
!!!!!!!جدا من ک اسمشو محمد امیر میبینم الان چجوریه نمیدونم
پاسخ
سلام و درود به همگی
کسی منو یادشه؟ :-)
می خواستم بگم من ابتدای راه اندازی این وبسایت، کاربر ویژه بودم. الان نیستم. آیا هرسال باید تمدید کرد که من نمیدونستم؟
من مدتی نبودم از هیچی خبر ندارم. 
ممنون
تسلا، دانشمند بزرگی بود که هم زمان با گراهام بل می زیسته و بیشتر تلاشش رو برای ارسال امواج بصورت وایرلس صرف کرد.
از تسلا افسانه های زیادی باقی مانده و از گراهام بل، اختراعات زیاد..
پاسخ

(23 آبان 1394، 03:17 عصر)Tesla نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همگی
می خواستم بگم من ابتدای راه اندازی این وبسایت، کاربر ویژه بودم. الان نیستم. آیا هرسال باید تمدید کرد که من نمیدونستم؟
ممنون

سلام اقا معین عزیز ، مگه همچین چیزی داریم ؟؟؟ خوش اومدی

خیلی وقته نیستی گفتیم سایتو فراموش کردی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
(23 آبان 1394، 05:37 عصر)wle.ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23 آبان 1394، 03:17 عصر)Tesla نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود به همگی
ممنون

سلام اقا معین عزیز ، مگه همچین چیزی داریم ؟؟؟ خوش اومدی

خیلی وقته نیستی گفتیم سایتو فراموش 
سرباز بودم کامران جان. تو خوبی؟
میگم که گروه تلگرامی واتس ۀپی اینستاگرامی راه ننداختی؟
میخوام فعالیتم رو کم کم شروع کنم دوباره
بنظرت از کجا شروع کنم؟ چکار کنم؟
تسلا، دانشمند بزرگی بود که هم زمان با گراهام بل می زیسته و بیشتر تلاشش رو برای ارسال امواج بصورت وایرلس صرف کرد.
از تسلا افسانه های زیادی باقی مانده و از گراهام بل، اختراعات زیاد..
پاسخ
wellcome nikola tesla !
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: