با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات مربوط به کاربران ویژه
(4 فروردين 1394، 09:32 عصر)MEGATEK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا کامران نمی خواین جواب بدین؟

شما چرا اینقدر سخت میگیرین آخه در مورد هک شدن و ...

یادمه دفعه قبل هم می گفتین به خاطر جلوگیری از هک شدن و ... خودتون سیستم رو اینجوری کردین و نمیشد وارد شد

الان هم همینجوریه!!!!

آخه یه هکر چقدر باید نادان باشه که بخواد بجای پرداخت یه مبلغ ناچیز سایت رو هک کنه و خودشو به دردسر بیاندازه!!

پاسخ
(4 فروردين 1394، 09:32 عصر)MEGATEK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا کامران نمی خواین جواب بدین؟

شما چرا اینقدر سخت میگیرین آخه در مورد هک شدن و ...

یادمه دفعه قبل هم می گفتین به خاطر جلوگیری از هک شدن و ... خودتون سیستم رو اینجوری کردین و نمیشد وارد شد

الان هم همینجوریه!!!!

سلام ، راستش من سخت نمیگیرم ، فقط یه عبارت امنیتی واسه وروده تموم ، اگه میشه از مشکلتون یه عکس بگیرید تا بررسی کنم چون ظاهرا سیستم پرداخت هم مشکل پیدا کرده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام

به همون کد امنیتی ایراد میگیره

البته همون سیستم بانکی هم ایراد میگیره

من قبلا وارد سایت شده بودم و فقط در قسمت بانکی مشکل داشتم اما خارج شدم تا دوباره وارد سایت بشم که ایندفعه دیگه اصلا وارد  WLE.IRنمیشه چه برسه به ورود به سیستم بانکی و ...

حالا یه مشکلی هم امروز دیدم اصلا وارد سایتتون نمیشه شد .. با هر مرورگری که امتحان کردم یه فایلی خود به خود دانلود میشه و من از داخل همون فایل زیپ شده تونستم بیام اینجا WleSweating

اینم عکسی از قسمت ورود با اینکه من کلمه امنیتی رو درست وارد کردم اما بازم ایراد گرفت!!

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(5 فروردين 1394، 04:42 عصر)MEGATEK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

به همون کد امنیتی ایراد میگیره

البته همون سیستم بانکی هم ایراد میگیره

من قبلا وارد سایت شده بودم و فقط در قسمت بانکی مشکل داشتم اما خارج شدم تا دوباره وارد سایت بشم که ایندفعه دیگه اصلا وارد  WLE.IRنمیشه چه برسه به ورود به سیستم بانکی و ...

حالا یه مشکلی هم امروز دیدم اصلا وارد سایتتون نمیشه شد .. با هر مرورگری که امتحان کردم یه فایلی خود به خود دانلود میشه و من از داخل همون فایل زیپ شده تونستم بیام اینجا WleSweating

اینم عکسی از قسمت ورود با اینکه من کلمه امنیتی رو درست وارد کردم اما بازم ایراد گرفت!!

ممنونم از اطلاع رسانی شما

اون فایل که دانلود میشد مربوط به کش سایت بود که رفعش کردم ، لطفا بررسی کنید ببینید اگر مشکلی بود بهم اطلاع بدید ، برای ورودم که ازتون خطا میگیره مربوط به همون صفحه اجاکس سایت هست که اطلاعاتو وارد می کنی و خطا های اصلی رو نشون نمیده و اگر 3 بار رمز. اشتباه بزنی تا 15 دقیقه و اگر 5 باز اشتباه بزنی تا 24 ساعت ای پی مربوطه مسدود میشه و حتی رمز درستم بزنه اون صفحه این خطا رو میگیره به زودی من این صفحه رو از سایت حذف می کنم و لینک ورود صلی سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو اضافه می کنم شما هم برای ورود از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید که همه خطا هارو نشون میده

----------

در مورد هک هم بگم که کاربران الکترونیکی برای دسترسی به سایت هیچ وقت همین کاری نمی کنند ولی هکرای خارجی و ایرانی و ب نویسان حرفه ای این کارو می کنن ، برای دسترسی و تخریب سایت های پر بازدید و یا باج کرفتن از مدیر و ...

الا روزانه 10 ها گزارش تو ایمیله که به قسمت ورود حکلات زیادی میه و ای پی ها زود زود مسدود میشن اگه مسدود نشن یک ای پی میاد با نام کاربری من پشت سر هم رمز وارد می کنه (با یک ربات خاص) که یا رمزو پیدا می کنه و یا پیدا هم نکنه سرعت سایت افت زیادی پیدا می کنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
ممنون آقا کامران

مشکل ورودم با اون لینکی که دادین رفع شد و راحت وارد شدم

اما مشکل بانک همچنان باقیست!!

بانک ملت که خطای امنیتی میگیره

بانک ملی هم خطای زمان میگیره

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(5 فروردين 1394، 09:55 عصر)MEGATEK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا کامران

مشکل ورودم با اون لینکی که دادین رفع شد و راحت وارد شدم

اما مشکل بانک همچنان باقیست!!

بانک ملت که خطای امنیتی میگیره

بانک ملی هم خطای زمان میگیره

بله درگاه های بانکی خراپ شدند ، به برنمه نویس سایت اطلاع دادم در حال رفع ایراده انشالله به زودی درست میشه

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام، سال جدید رو بهتون تبریک میگم.
من یک ماژول NEO-6M خریدم، اگر از آردوینو Uno استفاده کنم و ماژول رو بهش وصل کنم، میتونم با وصل کردن آردوینو به کامپیوتر، اطلاعاتش رو با نرم افزار u-center ببینم؟
روی برد آردوینو چطور باید برنامه نوشت، زبانه برنامه نویسی خاص خودش رو داره یا با بسکام هم میشه برنامه نوشت و آردوینو رو پروگرم کرد؟
چطور میتونم یک مختصات یا یک سرعت مشخص تعریف کنم که وقتی ماژول به اون مختصات یا سرعت ازقبل تعریف شده رسید، یه سروو موتور رو برام روشن کنه؟
چطور میتونم این ماژول رو ردیابی کنم و مکانش رو پیدا کنم؟
ببخشید که زیاد سوال پرسید، به کمکتون نیاز دارم
انشاالله سال خوب و پرخیر و برکتی داشته باشید.
پاسخ
با سلام و خسته نباشید

من یه پیشنهاد دارم

و پیشنهادم این است که اکثر کاربران محترم در ساخت برد رادیو کنترل و گیرنده مشکل دارن لطفا اگه میشه برد رو برای کسانی که مشکل دارن بسازید و در فروشگاه قرار دهید تا اشخاصی مثل من بتوانند این برد ها رو بخرن

امید وارم پیشنهادم رو قبول کنید

یا حق
پاسخ
سلام دوست عزیز(محمد امیر) خب این چیزی ک شما پیشنهاد میدی چیزی نیست که دوستان خودشون میتونن درست کنن کاری نداره فقط مونتاژ کردن میخواد اینکه دوستان مشکل دارن توی تنظیماتش هست و شاید قطعه ای چیزیشون خراب شده باشه خبر نداشته باشن وگرنه ساخت برد ک کاری نداره و بی احترامی به نظرشما هم نبود اگر شما دسترسی به وسایل ندارین و قادر به درست کردن نیستین اون درست که ساخته بشه فرستاده بشه ولی جهت روشن شدن مشکلات گفتم
باتشکر
پاسخ
(14 شهريور 1394، 05:25 عصر)alirezabgh71 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز(محمد امیر) خب این چیزی ک شما پیشنهاد میدی چیزی نیست که دوستان خودشون میتونن درست کنن کاری نداره فقط مونتاژ کردن میخواد اینکه دوستان مشکل دارن توی تنظیماتش هست و شاید قطعه ای چیزیشون خراب شده باشه خبر نداشته باشن وگرنه ساخت برد ک کاری نداره و بی احترامی به نظرشما هم نبود اگر شما دسترسی به وسایل ندارین و قادر به درست کردن نیستین اون درست که ساخته بشه فرستاده بشه ولی جهت روشن شدن مشکلات گفتم
باتشکر

محمد امیر کیه؟ WleGiggle
support.wle.ir
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: