با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات مربوط به کاربران ویژه
سلام خدمت کاربران گرامی :

سوالات و مشکلات خود را درباره عضویت ویژه در این تاپیک مطرح کنید

با تشکر فراوان

رباتیک

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
با درود و شب خوش.
من پروتئوس ورژن 8 رو بدون اینکه ورژن قبلی رو دل کنم نصب کردم چون که از لایسنس کی همون ورژن استفاده کرده حالا هم ورژن 7 و هم ورژن 8 درست کار نمیکنه چگونه میشه مشکل رو برطرف کرد ؟
ممنونم از جوابی که میفرمائید !!!

تو اهل آسمانی ای زمینی ببال خود پریدن را بیاموز
پاسخ
یا حق
با احترام
هر دو شونو unistallکن بعد ورژن 8 رو بنصب
اما باید یه تاپیک دیگه باز میکردی اینجا مخصوصه برای سوالات عضویت vip
پاسخ
(10 مرداد 1392، 11:16 عصر)maydio نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود و شب خوش.
من پروتئوس ورژن 8 رو بدون اینکه ورژن قبلی رو دل کنم نصب کردم چون که از لایسنس کی همون ورژن استفاده کرده حالا هم ورژن 7 و هم ورژن 8 درست کار نمیکنه چگونه میشه مشکل رو برطرف کرد ؟
ممنونم از جوابی که میفرمائید !!!

تو اهل آسمانی ای زمینی ببال خود پریدن را بیاموز
هر چند اینجا جای این سوال نیست و باید در تاپیک خودش مطرح میشد . ولی باید هر دو ورژن را با استفاده از نرم افزاری که ضمیمه کردم پاک کنی بعد دوباره 8 رو نصب کنی . ولی من هردو رو نصب کردم بدون هیچ مشکلی کار می کنند

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   uninstaller.rar (اندازه: 1.36 MB / تعداد دفعات دریافت: 19)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
با سلام وخسته نباشید فراوان :من نمی تونم اعضای ویژه بشم چون هر بار برای عضویت کلیک میکنم ارور میده علتش چیه؟
پاسخ
(9 آبان 1392، 01:54 صبح)'mehdi-led' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام وخسته نباشید فراوان :من نمی تونم اعضای ویژه بشم چون هر بار برای عضویت کلیک میکنم ارور میده علتش چیه؟

متاسفانه سایت دچار نقص فنی شده بود . الان درستش کردم و می تونید ازش استفاده کنید

سال نو همگی مبارک
پاسخ

با سلام- بنده اشتراک سه ماهه به مبلغ 72000 ریال خریداری کرده ام ولی متاسفانه اکانت آن را دریافت نکرده ام خواهشمند است بررسی بفرمایید وا اشتراک اینجانب را فعال کنید

پاسخ
(13 آبان 1392، 05:16 عصر)'abbasi_sh' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام- بنده اشتراک سه ماهه به مبلغ 72000 ریال خریداری کرده ام ولی متاسفانه اکانت آن را دریافت نکرده ام خواهشمند است بررسی بفرمایید وا اشتراک اینجانب را فعال کنید

دوست عزیز شماره پیگیری را برایم پیام خصوصی کن

اگه خرید انجام نشود بعداز 24 ساعت اگر مبلغ کسر شده باشد به حسابتان باز گردانیده خواهد شد

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام آقا کامران عیدتون مبارک باشه
من می خواستم وارد سایت بشم و عضویت ویژه بخرم اما هر چقدر سعی کردم نشد
حتی نمیشه در قسمت دیدگاه همون پستی که در باره تبریک نوروز گفتین پیغام داد. خطای امنیتی می گیره
پاسخ
آقا کامران نمی خواین جواب بدین؟

شما چرا اینقدر سخت میگیرین آخه در مورد هک شدن و ...

یادمه دفعه قبل هم می گفتین به خاطر جلوگیری از هک شدن و ... خودتون سیستم رو اینجوری کردین و نمیشد وارد شد

الان هم همینجوریه!!!!

پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: