با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مباحث مربوط به ساخت تابلو چرخان
سلام آخه تا حالا درگیر ساخت سخت افزار بودم آخه تاریخ و ساعت و دما هم نشون میده ممنون از راهنماییتون.
حالا یه مشکل دیگه اینه که بعد از دو دقیقه ساعت به این تبدیل میشه 165:165:165 اینو چکار کنم برنامه رو چک کردم؛ سخت افزارم مشکل نداره نمیدونم مشکل از کجاست.
پاسخ
آهااا
این اشکال 99% از آیسی بکاپ هستش. منم بعضی وقتها توی پروژه هام چنین مشکلی رو داشتم.
نمیتونم بگم با تعویض آیسی این معضل حتما حل میشه یا نه. اصلا نمیدونم توی PCB آقای فرهمند از ایسی DS1307 استفاده شده یا نه!! :-)
ولی این مشکل عمده چنین آیسی هست. من بعضی وقتها مجبور میشدم برنامه ام رو دستکاری کنم. تصادفی با غیر تصادفی، مشکلم حل میشد..
متن چی؟ متن رو درست نشون میده؟ اون مشکلی نداره؟ شایدم وحید جان قفل واسه ساعتش گذاشته..
پاسخ
متن جواب میده، دما هم جواب میده فقط گیرمون تو همین هست نمیدونیم چکارش کنیم
پاسخ
(15 تير 1392، 01:01 عصر)mohammadamin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آخه تا حالا درگیر ساخت سخت افزار بودم آخه تاریخ و ساعت و دما هم نشون میده ممنون از راهنماییتون.
حالا یه مشکل دیگه اینه که بعد از دو دقیقه ساعت به این تبدیل میشه 165:165:165 اینو چکار کنم برنامه رو چک کردم؛ سخت افزارم مشکل نداره نمیدونم مشکل از کجاست.

احتمالا به آیسی ساعت خود مقدار اولیه نداده اید !!!
پاسخ
سلام
تابلو کی رو ش کار می کردم سر آخر این طوری جمع شد تجربه خوبی بود . از برنامه آقای معصومی استفاده کردم جا داره از سایت شماو آقای فرحمند هر چند نیستند تشکر ویژه کنم

.rar   Video000.rar (اندازه: 182.73 KB / تعداد دفعات دریافت: 92)

چه خوبه که اگه کسی دوستت داشت علتش محبت نباشه بلکه تو شایسته دوست داشتن باشی
پاسخ
İmageبا عرض سلام لطفا یک فایل pdf از لیست قطعات و نقشه مدار درست کنید.
نام پروگرامر و همینطور نرم افزار برنامه نویسی تابلو چرخان را نیز در آموزش خود بگویید.
آموزش برنامه نویسی تابلو را نیز جامع تر و کامل تر کنید.

پاسخ
(6 آبان 1392، 06:50 عصر)'ueme' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
İmageبا عرض سلام لطفا یک فایل pdf از لیست قطعات و نقشه مدار درست کنید.
نام پروگرامر و همینطور نرم افزار برنامه نویسی تابلو چرخان را نیز در آموزش خود بگویید.
آموزش برنامه نویسی تابلو را نیز جامع تر و کامل تر کنید.

سلام خوش اومدید هر چی که خواستید تو قسمت توضیحات تابلوهست زحمت pdf شم به عهده خودتون

چه خوبه که اگه کسی دوستت داشت علتش محبت نباشه بلکه تو شایسته دوست داشتن باشی
پاسخ
با عرض سلام خدمت دوستان من یه سوالی راجع به همین برنامه ی تابلو چرخان با 7 ال ای دی که اقای فرهمند در پست اول اموزششون گذاشتن داشتم Sign_help
این اعداد برای جدول lookup چیه منظورم همون data هاستBw و از طرفی منظور از وقفه ها چیه؟Angelممنون میشم پاسخمو بدید
انسان هایی هستند که دیوار بلندت را میبینند ولی به دنبال همان یک اجر لق میان دیوارت هستند تا تو را فرو بریزند تا انکارت کنند و دست روزگار هم هلت میدهد
ولی قرار نیست تو بیفتی اگر بی تاب نباشی و خودت را به اسمان گره زده باشی اوج میگیری به همین سادگی

پاسخ
ممنون دوستان خودم جوابمو پیدا کردم
انسان هایی هستند که دیوار بلندت را میبینند ولی به دنبال همان یک اجر لق میان دیوارت هستند تا تو را فرو بریزند تا انکارت کنند و دست روزگار هم هلت میدهد
ولی قرار نیست تو بیفتی اگر بی تاب نباشی و خودت را به اسمان گره زده باشی اوج میگیری به همین سادگی

پاسخ
با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت همگي.ميخواستم بدونم چجوري ميشه متني رو كه داره نمايش ميده به صورت وارونش اونطرف صفحه نمايش نده.كسي ميتونه راهنمايي كنه؟من ساختمش خوبم شده فقط وارون متن مقابلش ظاهر ميشه چجوري ميشه برطرف كرد اين موضوع رو؟ممنون WleFacepalm  WleSweating
[/quote]
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: