با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات برنامه نویسی با بسکام
(8 فروردين 1392، 01:52 صبح)zohrehh22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و تبریک سال جدید، آیا تست سالم بودن سنسورهای فرستنده شبیه دیود LED است؟ آخه من شنیدم سنسورهای فرستنده همان Led است
با قرار دادن مولتی متر روی رنج تست دیود ، پایه های اونو مورد بررسی قرار بدید . به اصطلاح عامیانهء رایج بین تعمیرکاران :

" از یک طرف باید راه بدهد و از طرف دیگر ، خیر ... ! " Exclamation

و یا اینکه اونو به یک باطری قلمی وصل کنید و نور مادون قرمز اونو توسط دوربین موبایل بررسی کنید ...

به همین سادگی ...Angel
پاسخ
با سلام.من پروژه کنترل وسایل خانگی با SMS رو انتخاب کردم که زبان برنامه نویسیش اسمبلی هستش.زمانی که کپیش میکنم تو بسکام،دو خط اولشو ارور میده.اگه بشه توضیحی در این مورد بدین.ممنون.
پاسخ
(13 فروردين 1392، 04:10 عصر)ramincng2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.من پروژه کنترل وسایل خانگی با SMS رو انتخاب کردم که زبان برنامه نویسیش اسمبلی هستش.زمانی که کپیش میکنم تو بسکام،دو خط اولشو ارور میده.اگه بشه توضیحی در این مورد بدین.ممنون.
ضمن سلام و عرض خوشامد به شما :

منظور شما کدوم پروژه ست دوست عزیز !؟ Exclamation
بنده که چیزی مشاهده نکردم !!! :s
ولی حالا همهء اینها به کنار ...
توی بیسکام یا هر کامپایلر غیر اختصاصی اسمبلی که نباید همینجوری برنامهء اسمبلی رو کپی کنید و بعدش انتظار کامپایل شدن داشته باشید ... قواعد خاص خودشونو دارن Exclamation
پاسخ
سلام.من پروژه رو از بخش پروژه های پیشنهادی برداشتم که تو همین سایت گذاشته بودین.خب باید چیکار کنم برنامه تو بیسکام جواب بده.یعنی قواعدشون چیه؟؟
پاسخ
(14 فروردين 1392، 09:38 عصر)ramincng2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.من پروژه رو از بخش پروژه های پیشنهادی برداشتم که تو همین سایت گذاشته بودین.خب باید چیکار کنم برنامه تو بیسکام جواب بده.یعنی قواعدشون چیه؟؟
سلام :

قاعده اش اینه که بعد از دستورات اولیهء مربوط به تعریف میکرو و کریستال و پیکره بندیهای مورد نیاز برنامه و نهایتا" تعریف متغیرها ، با استفاده از دستور asm$ شروع به نوشتن دستورات اسمبلی کنید و در آخر دستورات اسمبلی هم با دستور end asm$ اونو خاتمه بدید ...

پیشنهاد میکنم فایلهای آموزشی مربوط به برنامه نویسی در بیسکام یا کدویژن رو مطالعه کنید .
پاسخ
دستتون درد نکنه.خیلی ممنون.ولی خداییش چیزی نگرفتم.آخه این برنامه رو بصورت LDIیا brne و از اینها نوشته.اگه مشکلی نیست خودتون یک بار برنامه رو اجرا کنین تا متوجه مشکلش بشین.با تشکر فراوان.
پاسخ
(15 فروردين 1392، 04:10 صبح)ramincng2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستتون درد نکنه.خیلی ممنون.ولی خداییش چیزی نگرفتم.آخه این برنامه رو بصورت LDIیا brne و از اینها نوشته.اگه مشکلی نیست خودتون یک بار برنامه رو اجرا کنین تا متوجه مشکلش بشین.با تشکر فراوان.
من فرصت اینکه بگردم و فایل مورد نظر شما رو از توی سایت پیدا کنم ندارم ... برنامه یا پروژه رو همینجا قرار بدید تا بنده یا دوستان دیگه بررسی کنیم ...
پاسخ
[attachment=419][attachment=419][attachment=419][attachment=419]
(15 فروردين 1392، 04:38 صبح)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15 فروردين 1392، 04:10 صبح)ramincng2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فرصت اینکه بگردم و فایل مورد نظر شما رو از توی سایت پیدا کنم ندارم ... برنامه یا پروژه رو همینجا قرار بدید تا بنده یا دوستان دیگه بررسی کنیم ...
پاسخ
رامین عزیز :

فایلشو فشرده کن و پیوست کن .... اینجوری که چیزی معلوم نیست ! اشتباه عمل کردی !!!
پاسخ
(16 فروردين 1392، 06:30 عصر)zohrehh22 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این مداری است که فرموده بودید ببندم اما هیچ جوابی نمی دهد سنسورها رو همان طوری که فرمودید با اهم متر چک کردم سالم بودند

سلام :

اول اینکه دیود فرستندهء شما رو به بالاست و گیرنده رو تحریک نمیکنه ظاهرا" !

دوم اینکه اصلا" نیازی به فرستنده فعلا" نیست ... با یک کنترل تلویزیون هم میتونید گیرنده رو امتحان کنید .

من سعی میکنم همین مدار ساده ای رو که گذاشته بودم ، روی برد بورد پیاده کنم و به شما عملکردشو نشون بدم تا ببینید چقدر ساده ست و دنبال عیب و ایراد مدر خودتون بگردید ...
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: