با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

نظرسنجی: تا چه اندازه این پروژه براتون جالبه ؟
خیلی برام جالبه
خیر جالب نیست
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنسور هشدار دهنده گاز شهری با سون سگمنت و میکرو
(22 فروردين 1393، 07:16 عصر)se.va نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ببخشید زیاد سوال می پرسم. میخواستم بدونم ماژول بدستتون رسید؟ چقدر طول میکشه که مدار رو طراحی کنید؟ البته من بیکار نیستم و هنوز دارم تلاشمو میکنم ولی خوب از اونجایی که رشته ام الکترونیک نیست نتونستم کار خاصی بکنم.
سلام دوست عزیز

ماژول امروز (22/1/1393 - 03:00 ) به دستم رسید متاسفانه باید فردا برگردم دانشگاه و تا هفته اینده بر نمی گردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
کاش یه نفر میتونست تو اضافه کردن hc-05 به کتابخانه پروتئوس کمکم کنه چون این ماژول تو کتابخانه پروتئوس نیست و قطعه ای که من خودم ساختم کار نمیکنه
پاسخ
(22 فروردين 1393، 10:32 عصر)se.va نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاش یه نفر میتونست تو اضافه کردن hc-05 به کتابخانه پروتئوس کمکم کنه چون این ماژول تو کتابخانه پروتئوس نیست و قطعه ای که من خودم ساختم کار نمیکنه

شما چه اصراری دارید که حتماً‌ شبیه سازیش کنید !؟ از طرفی به شبیه سازی پروتئوس هم نمیشه زیاد اعتماد کرد ...

شما فقط یه قطعه بساز که بتونی باهاش PCB بزنی و شکل پایه هاش مثل این سنسور باشه . این که دیگه کاری نداره !
پاسخ
(23 فروردين 1393، 03:03 صبح)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22 فروردين 1393، 10:32 عصر)se.va نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما چه اصراری دارید که حتماً‌ شبیه سازیش کنید !؟ از طرفی به شبیه سازی پروتئوس هم نمیشه زیاد اعتماد کرد ...

شما فقط یه قطعه بساز که بتونی باهاش PCB بزنی و شکل پایه هاش مثل این سنسور باشه . این که دیگه کاری نداره !
من اصراری ندارم چون هدف نهایی من اینه که این مدار رو پیاده سازی کنم ولی چون اولین بار هست که این کار رو میکنم فکر میکنم از رو یه شماتیکی این کار رو بکنم راحت تر باشم.
پاسخ
من اون قطعه رو ساختم و داره کار میکنه ولی آیا واقعا این مداری که من درست کردم درست است؟
پاسخ
البته وقتی تو مدار قرار میدمش دوتا ارور میده.
no model specified
simulation failed due to partition analysis error
پاسخ
(23 فروردين 1393، 03:09 عصر)se.va نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته وقتی تو مدار قرار میدمش دوتا ارور میده.
no model specified
simulation failed due to partition analysis error

ببینید خانوم :

ما نمیتونیم در پروتئوس ،‌قطعاتی بسازیم که در شبیه سازی هم مثل یک قطعهء واقعی عمل کنند . چون تک تک قطعاتی که شما در پروتئوس می بینید ، علاوه بر اینکه شکل ظاهری ( شکل شماتیکی و مدل PCB ) دارند ، نحوهء عملکرد اونها هم برنامه نویسی شده هست .

مثلاً فرض کنید در کتابخانهء پروتئوس شما ، میکروی MEGA 8 وجود نداره . شما نمیتونید فقط با کشیدن یک مدل شماتیکی و یک مدل PCB ، اونو جوری بسازید که شبیه سازی واقعی هم بتونه انجام بده !

خود کمپانی سازندهء برنامهء پروتئوس ، رفتار تمام قطعات کتابخانه های اونو مدلسازی کرده و این از عهدهء من و شما خارج هست ...

امیدوارم متوجه منظورم شده باشید ...
پاسخ
من مداری رو طراحی کردم ولی نمیدونم درست هست یا نه میشه اینجا آپلود کنم دوستان یه نگاه اجمالی بهش بندازند ببینند درست هست یا نه؟
پاسخ
(28 فروردين 1393، 07:49 عصر)se.va نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مداری رو طراحی کردم ولی نمیدونم درست هست یا نه میشه اینجا آپلود کنم دوستان یه نگاه اجمالی بهش بندازند ببینند درست هست یا نه؟

بله ... چرا نشه ؟

اما لطفاً در یک تاپیک جداگانه قرار بدید .
پاسخ
مدار رو در این تاپیک قرار دادم اگر وقت کردید نگاهی بهش بندازید ممنون میشم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: