با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

نظرسنجی: تا چه اندازه این پروژه براتون جالبه ؟
خیلی برام جالبه
خیر جالب نیست
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنسور هشدار دهنده گاز شهری با سون سگمنت و میکرو
من ماژول بلوتوث HC-05 رو سفارش دادم

شما تا کی فرصت دارید ؟ میخواید برنامه اندروید بنویسید اون چقدر زمان می بره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
(12 فروردين 1393، 02:47 صبح)رباتیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس منم همینو سفارش بدم؟ فقط قیمتش تو سایت های مختلف فرق داره شما چند سفارش دادید؟
من تا هفته های اول اردیبهشت فرصت دارم ولی چون تا حالا برنامه ایی برای ارتباط با سنسور ننوشته ام نمیدونم چقدر کار داره واسه همین یکم عجله دارم که زودتر خیالم راحت بشه.
پاسخ
(12 فروردين 1393، 12:25 عصر)se.va نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12 فروردين 1393، 02:47 صبح)رباتیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس منم همینو سفارش بدم؟ فقط قیمتش تو سایت های مختلف فرق داره شما چند سفارش دادید؟
من تا هفته های اول اردیبهشت فرصت دارم ولی چون تا حالا برنامه ایی برای ارتباط با سنسور ننوشته ام نمیدونم چقدر کار داره واسه همین یکم عجله دارم که زودتر خیالم راحت بشه.
من با قیمت 19 هزار از wle سفارش دادم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
همین ماژولی که شما انتخاب کردید خیلی خوبه با همین طراحی رو انجام بدید من در اسرع وقت تهیه میکنمش فقط چون الان تعطیلیه تو اولین روز کاری تحویل پست میشه.
به خاطر کمک و راهنمایی هاتون خیلی خیلی ممنون
پاسخ
با سپاس از رباتیک عزیز . میشه پروژه رو بعد از اتمام تو سایت بزارید ما هم استفاده کنیم؟
انسان فکر میکند ماشین کار میکند
پاسخ
سلام
اگه اشکال نداشته باشه می خواستم بپرسم شماتیک مدار تا کی آماده میشه؟ ببخشید من زیاد سوال میپرسم آخه یکم عجله دارم.
پاسخ
دوست گرامی بهتره تنها منتظر پروژه من نباشید
من ماژولو سفارش دادم و وقتی به دستم برسه روی اون کار می کنم ولی ممکنه طول بکشه

سال نو همگی مبارک
پاسخ
من مدار شما رو یکم تغییر دادم ولی از اونجا که گفتم رشته ام الکترونیک نیست نتونستم چیز خوبی درست کنم.
این اطلاعات چیزیه که طراحی کردم پورت 34 ماژول HC-05 رو هم نتونستم کامل کنم میشه کمکم کنید تا درستش کنم.
İmage

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   bascom.rar (اندازه: 8.33 KB / تعداد دفعات دریافت: 2)
.rar   MQ9.rar (اندازه: 48.96 KB / تعداد دفعات دریافت: 6)
پاسخ
امروز یا فردا ماژول به دستم می رسه Big Grin

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام
ببخشید زیاد سوال می پرسم. میخواستم بدونم ماژول بدستتون رسید؟ چقدر طول میکشه که مدار رو طراحی کنید؟ البته من بیکار نیستم و هنوز دارم تلاشمو میکنم ولی خوب از اونجایی که رشته ام الکترونیک نیست نتونستم کار خاصی بکنم.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: