با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

نظرسنجی: تا چه اندازه این پروژه براتون جالبه ؟
خیلی برام جالبه
خیر جالب نیست
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سنسور هشدار دهنده گاز شهری با سون سگمنت و میکرو
(8 فروردين 1393، 06:30 عصر)رباتیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تغییرات رو براتون ایجاد می کنم میخوایید از چه ماژولی برای ارسال اطلاعات استفاده کنید؟

خیلی خیلی از کمکتون ممنونم خیلی لطف می کنید. خدا خیرتون بده
راستش نمیدونم از چه ماژولی استفاده کنم من خودم KC5100 مد نظرم بود ولی اگر شما پیشنهاد بهتری داشته باشید خوب همون رو استفاده میکنم.
پاسخ
(9 فروردين 1393، 01:28 عصر)se.va نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(8 فروردين 1393، 06:30 عصر)رباتیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تغییرات رو براتون ایجاد می کنم میخوایید از چه ماژولی برای ارسال اطلاعات استفاده کنید؟

خیلی خیلی از کمکتون ممنونم خیلی لطف می کنید. خدا خیرتون بده
راستش نمیدونم از چه ماژولی استفاده کنم من خودم KC5100 مد نظرم بود ولی اگر شما پیشنهاد بهتری داشته باشید خوب همون رو استفاده میکنم.
شما این ماژول رو از کجا خریداری کردید ؟ ظاهرن کار با این ماژول چندان سخت نیست
Ax
برا شروع خوبه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
(9 فروردين 1393، 02:27 عصر)رباتیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ax
برا شروع خوبه
هنوز نخریدم یه نفر بهم پیشنهاد کرد گفت خوبه حالا دیگه نمیدونم
پاسخ
(9 فروردين 1393، 05:35 عصر)se.va نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(9 فروردين 1393، 02:27 عصر)رباتیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ax
برا شروع خوبه
هنوز نخریدم یه نفر بهم پیشنهاد کرد گفت خوبه حالا دیگه نمیدونم

ارتباط باهاش راحته و از طریق ارتباط سریال هست و دستورات راه اندازیش هم در داخل دیتاشیت بیان شده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
ببخشید این سوال رو میپرسم واقعا شرمنده
میشه بپرسم چقدر طول میکشه شما این تغییرات رو توش ایجاد کنید چون من یکم عجله دارم. بازم عذرخواهی میکنم.
پاسخ
(10 فروردين 1393، 11:25 عصر)se.va نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید این سوال رو میپرسم واقعا شرمنده
میشه بپرسم چقدر طول میکشه شما این تغییرات رو توش ایجاد کنید چون من یکم عجله دارم. بازم عذرخواهی میکنم.

ایاد تغییرات اصلا کاری نداره فقط باید ماژولت رو قطعی کنی

الان نمیدونم شما این ماژول گیرتون میاد یا خیر

سال نو همگی مبارک
پاسخ
ماژول Parani-BCD100 رو پیدا کردم بنظرتون این مدل رو بخرم؟
پاسخ
(11 فروردين 1393، 01:35 عصر)se.va نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماژول Parani-BCD100 رو پیدا کردم بنظرتون این مدل رو بخرم؟

این لینک ر ببینید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
(11 فروردين 1393، 02:40 عصر)رباتیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این لینک ر ببینید
شما این ماژول رو پیشنهاد میکنید؟ به نظرتون از نظر ارتباط با موبایل مشکلی نداره؟

یه نفر که قبلا با ماژول بلوتوث کار کرده بود به من گفت اول یه مدل aubtm21 خریده بود که نتونسته بود ازش برای ارتباط با موبایل استفاده کنه بعد از BCD100 استفاده کرده بود واسه همینم به منم همین مدل رو پیشنهاد کرد. حالا اگر شما از این مدلی که پیشنهاد کردید مطمئن هستید همون رو میخرم فقط اگر ممکنه سریع تر بگید چون امروز میرم سمت جمهوری واسه خریدش.
پاسخ
(11 فروردين 1393، 03:45 عصر)se.va نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11 فروردين 1393، 02:40 عصر)رباتیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این لینک ر ببینید
شما این ماژول رو پیشنهاد میکنید؟ به نظرتون از نظر ارتباط با موبایل مشکلی نداره؟

یه نفر که قبلا با ماژول بلوتوث کار کرده بود به من گفت اول یه مدل aubtm21 خریده بود که نتونسته بود ازش برای ارتباط با موبایل استفاده کنه بعد از BCD100 استفاده کرده بود واسه همینم به منم همین مدل رو پیشنهاد کرد. حالا اگر شما از این مدلی که پیشنهاد کردید مطمئن هستید همون رو میخرم فقط اگر ممکنه سریع تر بگید چون امروز میرم سمت جمهوری واسه خریدش.

راستش من تا الان با ماژول بلوتوث کار نکردم شما سوال کنید ببینید کدوم راحت تر و مطمئن تر است .
هر کدوم رو خریدید رو همون کار می کنیم

سال نو همگی مبارک
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: