با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت پروژه 32 کاناله led آبشاری
سلام اینم یه پروژه برای دوست داران مبحث تابلو های led در این پروژه از چهار پورت میکرو استفاده البته باید اون رو به صورت عملی ساخت
که نتیجه ی اصلی رو ببینید چون از pwm استفاده شده امیدوارم خوشتون بیاد.

فایل هگز و فایل پروتئوس

منبع :http://www.sibesiah.com/

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   led Abshar.zip (اندازه: 17.9 KB / تعداد دفعات دریافت: 289)
بیشتر کسانی موفق شده اند که کمتر تعریف شنیده اند
پاسخ
سلام
از پروژه اي كه دادين خيلي ممنون هستم.
ميخواستم بدونم كه pwm چيه‌؟
ممنون
پاسخ
خواهش میکنم.
با استفاده از pwm میتونیم میزان ولتاژ خروجی از میکرو رو کنترل کنیم(که اینجا برای کنترل نور led ها استفاده شد) که برای آن میتوان از تایمر های میکرو استفاده کرد.
البته برای خیلی از کارها میشه ازش استفاده کرد فقط فلاشر نیست مثلا کنترل دور موتور dc و خیلی کارهای دیگه.
برای استفاده از pwm باید با میکروکنترلر و برنامه نویسی آشنایی داشته باشید.
پاسخ
با سلام
این اسلاید که خلاصه ای از یه مقاله هستش رو ترم قبل برا درس میکرو اماده کردم امیدوارم بدردت بخوره

فایل‌(های) پیوست شده
.pptx   pwm.pptx (اندازه: 516.69 KB / تعداد دفعات دریافت: 95)
این روزها من خدای سکوت شده ام خفقان گرفته ام تاآرامش اهالی دنیا خط خطی نشود...
اینجا زمین است رسم آدمهایش عجیب است
اینجا گم که میشوی بجای اینکه دنبالت بگردنند فراموشت میکنند.........:(:(
پاسخ
(5 مرداد 1392، 10:55 عصر)'mojimmmmm' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اینم یه پروژه برای دوست داران مبحث تابلو های led در این پروژه از چهار پورت میکرو استفاده البته باید اون رو به صورت عملی ساخت
که نتیجه ی اصلی رو ببینید چون از pwm استفاده شده امیدوارم خوشتون بیاد.

فایل هگز و فایل پروتئوس

دوست عزیز تشکر 
تست می کنم ببینم چطوریه

پاسخ
سلام،با تشکر که برای آموزش وقت میزارید.مطالب عالی است.میخواستم بدون یکسری ال ای دی توی بازار هستش که به بارانی یا آبشاری معروفن و با یه ذیکدر ساخته میشن اگه فایل PCBو نام قطعاتو دارین ممنون میشم کمک کنین
پاسخ
با سلام اقای mojimmmmm  لااقل منبع این برنامه ها رو که از اونجا برمیدارین رو هم ذکر کنین اخطار داده بودمİmage
پاسخ
(15 مهر 1392، 06:40 عصر)'sky_man847' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام اقای mojimmmmm  لااقل منبع این برنامه ها رو که از اونجا برمیدارین رو هم ذکر کنین اخطار داده بودمİmage

آقا احتیاج به اخطار نیست.İmage
منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن با این کار سودی به من نرسیده و من فقط به خاطر دوستانی که احتیاج دارن گذاشتم.

پاسخ
(15 مهر 1392، 06:56 عصر)'mojimmmmm' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15 مهر 1392، 06:40 عصر)'sky_man847' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا احتیاج به اخطار نیست.İmage
منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ضمن با این کار سودی به من نرسیده و من فقط به خاطر دوستانی که احتیاج دارن گذاشتم.

یعنی شما انجام نداده بودیدİmage
پس چرا اززبون خودتون مینوشتید!همون خط اول ادرس کد خدا را میدادید!

پاسخ
دوست عزیز آقای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر خوب مطلبو بخونید میبینید که من هیچ ادعایی نکردم که کار خودمه من فقط نوشتم که مطلبو قرار دادم.
من خودم مطالب زیادی گذاشتم تو انجمن، من این مطلبو قرار دادم چون خودم یه زمانی برای این مطالب گیر بودم و کسی کمک نمیکرد.
با این کارم گفتم کمکی به دوستان تازه کار کنم من همینجا بازم از نویسنده این مطلب عذرخواهی میکنم.واگر آقا کامران بخواد میتونه تاپیکو حذف کنه.

پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: