با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع عیب پروگرامر در ویندوز 10
سلام به همگی
ویندوز 10 از فوق العاده ترین ویندوزهایی هست که دیدم.
اینقدر عالیه که نگو. سرعت کار رفته بالا، مصرف باتری لپ تاپ کم میکنه، دسترسی سریع تر به هرچیزی..
و یه چیز جالب
تا حالا شده مجبور باشید نرم افزار پروگرامرتونو یا هر نرم افزار دیگری که دارید فقط بر روی یک ویندوز خاص نصب کنید و اجراش کنید؟
و حتما دیدید و تجربه کردید که مثلا پروگرامر wle که چند سال پیش خریدید و مخصوص ویندوز xp بوده، دیگه بر روی سایر ویندوزها نصب نمیشه و باید درایور اون نرم افزار رو توی نت پیدا کنید و نصب کنید و مکافات های بعدش...
اصلا آیا درایور اون نرم افزار هنوز ساخته شده یا نه!
مثلا آیا درایور نرم افزار prog isp چینی برای ویندوز 8 یا 8.1 ساخته شده یا نه..
به هر حال ویندوز 10 یه چیز جالبی داره. شما می تونید هر نرم افزاری رو در ویندوز 10 نصب و اجرا کنید.
من میخواستم پروگرامرمو با لپ تاپ اجرا کنم که نمی شد. مجبور شدم نرم افزار ویندوز مجازی نصب کنم تا از پروگرامرم استفاده کنم.
از این قابلیت ویندوز 10 خبر نداشتم. اما به لطف این قابلیت بزرگ، من دیکه هیچ مشکلی با نرم افزار های خاص ویندوز 7 و xp و 32 بیتی و 64 بیتی ندارم.
همه رو اجرا میکنم..
برای اینکار شما بر روی نرم افزارتون راست کلیک کرده و گزینه properties را فشار دهید.
سپس زبانه  compatibility انتخاب کنید. مانند تصویر زیر ، تیک گزینه Run this program in compatibility mode for: را بزنید و ویندوز مورد نظر خود را انتخاب کنید و در آخر ok را فشار داده و لذت ببرید..

İmage
تسلا، دانشمند بزرگی بود که هم زمان با گراهام بل می زیسته و بیشتر تلاشش رو برای ارسال امواج بصورت وایرلس صرف کرد.
از تسلا افسانه های زیادی باقی مانده و از گراهام بل، اختراعات زیاد..
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: