با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای ساخت تابلو ثابت
نقل قول: ندیدم والا
عکسی نداری نشون بدی؟

نمیتونم برم اون شرکته فقط یه بار رفتم اونجا دیدم

حالت استریپ لایت بود *نواری و قابل انعطاف*اما مثل فیبری که هنوز هیچی روش لحیم نکرده بود !

الهی شکر بلاخره عکسش رو پیدا کردم برات پیغام خصوصی کردم اسمش برد خطی ال ای دی هستش پس حدسم درست بود:D

معلومه که کار رو خیلی راحت میکنه مثلا توی چلنیوم که ال ای دی های زیرش مشخص نیست و تلق روش نصب میشه با این نوار بچسبونی و به راححتی خمش کنی و .....
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
خب حسام جان، این همونیه که من گفتمه.. جنس PCB نازکه. میشه ببریش.. چیز خاصی نیست که...
پاسخ
چه میدونستم حالا چرا میزنیم خوب ندید بدیدم دیگه تاحالا ازین ها ندیده بودم :-)
پاسخ
سلام تسلا جان خیلی آموزش هاتون خوبنShyShy
یکم در مورد دستگاه CNC و قیمتش توضیح می دی Shy
بخوام بخرم به چه چیزایی باید توجه کنمExclamation
پاسخ
(24 بهمن 1391، 07:54 عصر)hadikh73 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام تسلا جان خیلی آموزش هاتون خوبنShyShy
یکم در مورد دستگاه CNC و قیمتش توضیح می دی Shy
بخوام بخرم به چه چیزایی باید توجه کنمExclamation

سلام
دستگاه CNC دستگاه بُرش لیزری هست. هر چیزی رو میبره و یا حکاکی میکنه.. از ماکت های رشته معماری تا حکاکی روی شیشه و مقوا برای ساخت تندیس...
سوراخ کاری تابلو هم توسط این دستگاه صورت میگیره.
ابعاد مختلفی داره. قیمتش هم بسته به ابعاد و توان و جنس مرغوب از 3و4 میلیون تا 12 میلیون شنیده ام. (دلار سابق)
مگر چه کار میخای بکنی که دستگاه cnc میخای بخری؟
پاسخ
ممنونShy
برای خودم نمی خوام یکی از بچه ها برای تابلو ثابت می خواد Exclamation شما نظر بهتری سراغ دارینExclamation(یعنی با چی سوراخ کنه که هم سریع باشه و هم ارزون قیمت:-/)
پاسخ
CNC چینی :-)
پاسخ
برای داشتن دانش کافی در رابطه با تابلو روان و تابلو ثابت به آدرس زیر بروید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*****عيب جامعه اين است که همه مي خواند آدم مهمي باشند ولي هيچ کس نمي خواهد فرد مفيدي باشد.*****
پاسخ
(28 بهمن 1391، 01:22 عصر)ehsan2774 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان جان این سایت سرکاریه !

فیلماش یا دانلود نمیشه یا لینکت میکنه به یه سایت دیگه یا گذاشتن سرکار!

من فیلم تعمیر هاردش رو با کلی ذوق و شوق دانود کردم دیدم یه پسرست که داره هارد رو با انبردست میشکنه!
پاسخ
(1 اسفند 1391، 03:07 صبح)حسام مغربی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28 بهمن 1391، 01:22 عصر)ehsan2774 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احسان جان این سایت سرکاریه !

فیلماش یا دانلود نمیشه یا لینکت میکنه به یه سایت دیگه یا گذاشتن سرکار!

من فیلم تعمیر هاردش رو با کلی ذوق و شوق دانود کردم دیدم یه پسرست که داره هارد رو با انبردست میشکنه!
تأیید میکنم ...Angel
اکثر لینکهای مربوطه داخل این سایت , مربوط به انجمن تعمیرکاران هستش که اونجا هم باید عضو باشی تا بشه دانلود کرد . اما محدودیت دانلود هم داره . هر روز ، بیشتر از 10 تا فایل اجازه دانلود نمیده .
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: