با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست فایل pcb پروژه تابلو روان 16 در 8
با سلام دوستان

شدیدا به فایل پی سی بی پروژه یاد شده نیاز دارم......

خودم کلا با برنامه پروتل مشکل دارم......

لطفا کسی می تونه فایل هایش را در اختیار قرار بدهید.....

لازم به ذکر می دانم که این پروژه در این سایت هست ....... دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
سلام فرهاد عزیز
این پروژه خود من بود

البته من برای دانشگام در ابعاد بزرگ و همراه با مموری کارت نوشتهبودمش اما چون زمان پروژش افتاد جلو و یهو بهم گفتن تا 2 روز دیگه باید تحویلش بدی وقت نشد سخت افزار اون رو ببندم

سخت افزارش رو روی برد بورد بستم

اما اگه برای خود ال ای دی هاش میخوای راه بهتر از پی سی بیش هست که دردسرش کمتره
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
ممنون

نه از ماتریس به جای ال ای دی ها استفاده می کنم.

مشکل من تو تهیه پی سی بی برای قسمت سخت افزاری مدار (میکرو و ای سی هاست) .... تو فایل پروتئوس مشخص نشده که کدام پایه های میکرو و سایر آی سی ها برای تغذیه هست یا کدام پایه به زمین وصل می شود.

من برنامه رو تغییر دادم و از نو برای خودم نوشتم.

لطفا اگر می توانید فایل پی سی بی رو برام تهیه کنید.... به جای ال ای دی از ماتریس استفاده می کنم.

ممنون میشم کمکم کنید.

تا پس فردا وقت دارم .
پاسخ
فرهاد جان توی پروتئوس دیگه تغذیه ... وصل نمیکنن شما اگه مشکلت تغذیه آی سی ها بود توی دیتاشیت نگاه میکردی
هم تغذیه میکرو مشخصه هم شیفت رجیستر ها

مال من اینقدر عجله ای شد که نتونستم اون برنامه ای که مموری داشت رو ببندم و چون وقتم کم بود این ابعاد رو بدون مموری دوباره نوشتم .

شانست زمانی هم کارت گیر کرده که من و خیلی از مدیران شدیدا گرفتاریم و زیاد سایت نمیایم

شرمنده من برای خودمم سخت افزارش رو روی برد بورد بستم پی سی بیش رو ندارم.

اگه برای پروژه ساختت هست روی برد برد ببند اما خیلی تمیز

استاد من میگفت باید پی سی بی بزنی اما اینقدر مدار رو خوشگل و تمیز طراحی کردم که اصلا بهم حرفی نزد

برای ال ای دی هاش رو جلد سر رسید مرتب سوراخ کردم بستم آخر مقوای مشکی بهش زدم خیلی خوب شد
روی برد بوردم خیلی تمیز بستم دیگه هیچ حرفی نتونست بزنه .
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
از راهنمایی شما بسیار ممنونم حسام جان.

من این مدار رو می خوام روی فیبر مدار چاپی پیاده کنم به خاطر همین نیاز به فایل پی سی بیش داشتم.....

خودم یکمی کار کردم که تو بعضی از جا ها مشکل دارم اگه بتونم اونا رو رفع کنم حتما فایل پی سی بیش رو اینجا قرار می دم تا دوستانی که مثل من نیاز دارن راحتر بهش دسترسی پیدا کنن.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: