با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست كتابخانه سيم كارت و sim900 در پروتيوس
سلام دوستان كسي كتابخانه اين دوتا در پروتيوس رو داره توي همين سايت wle هست ولي فقط شماتيكه و پي سي بي رو نداره كسي از دوستان داشت بزاره
پاسخ
(16 آذر 1394، 02:16 عصر)154789 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان كسي كتابخانه اين دوتا در پروتيوس رو داره توي همين سايت wle هست ولي فقط شماتيكه و پي سي بي رو نداره كسي از دوستان داشت بزاره
سلام دوست عزیز، کتابخانه  pcb موجود است فقط طبق عکس های زیر جلو برید.
İmage
İmage
İmage
          چو عاشق می‌شدم گفتم که بردم گوهر مقصود  ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد 

پاسخ
وقتي توي شماتيك طراحي ميكنم موقع انتقال به صفحه ي پي سي بي همه قطعات ميان جز sim900 / حالا اينويه كاري ميكنم كتابخونه سيم كارتو چكار كنم
پاسخ
(17 آذر 1394، 10:18 صبح)154789 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتي توي شماتيك طراحي ميكنم موقع انتقال به صفحه ي پي سي بي همه قطعات ميان جز sim900 / حالا اينويه كاري ميكنم كتابخونه سيم كارتو چكار كنم
دوست عزیز در رابطه با مشکل اول که به صفحه PCB نمیاد مانند شکل زیر عمل کنید و در رابطه با کتابخانه سیم کارت باید خودتون درست کنید.
İmage
          چو عاشق می‌شدم گفتم که بردم گوهر مقصود  ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد 

پاسخ
خب مشكلم اينه كه بلد نيستم درست كنم وگرنه كه مزاحم دوستان نميشدم
پاسخ
سلام آقاي يعقوبي اين كارم كردم بازم نشد پكيج به پي سي بي منتقل نميشه اگه كسي از دوستان طراحي sim900 و سوكت سيم كارت شش پين رو برام انجام ميده بفرماييد هزينش رو هم پرداخت ميكنم
پاسخ

.rar   SIM CARD.rar (اندازه: 2.35 KB / تعداد دفعات دریافت: 7)
.rar   SIM900 _ Proteus.rar (اندازه: 5.3 KB / تعداد دفعات دریافت: 4)
.rar   SIM CARD.rar (اندازه: 2.35 KB / تعداد دفعات دریافت: 7)
.rar   SIM900 _ Proteus.rar (اندازه: 5.3 KB / تعداد دفعات دریافت: 4)
(18 آذر 1394، 01:36 صبح)154789 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقاي يعقوبي اين كارم كردم بازم نشد پكيج به پي سي بي منتقل نميشه اگه كسي از دوستان طراحي sim900 و  سوكت سيم كارت شش پين رو برام انجام ميده بفرماييد هزينش رو هم پرداخت ميكنم

سلام دوست عزیز امیدوارم کارتو راه بندازه
چیزی را بگو که بتوانی بنویسی
چیزی رابنویس که بتوانی امضاء کنی
چیزی را امضاء کن که بتوانی به آن عمل کنی (ناپلئون)
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: