با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی در مورد تابلو ثابت
با عرض سلام و خسته نباشین

سلام دوستان من در مورد تابلو ثابت چند تا سوال داشتم
من یه طرحی رو در فایل کورل کشیدم و حالا سوال اول  وقتی رنگ پس زمینه رو عوض میکنم مثلا سیاه میکنم کل صفحه سیاه میشه ولی داخل نوشته ها سیاه نمیشن و همچنان رنگ سفید دارن
سوال دوم اینکه چه کار انجام بدم تا طرح کشیده شده یا نوشته شده حذف بشه و فقط جای ال ای دی ها رو صفحه باشه . مثلا برای اماده کردن طرح برای برشکاری هر کاری میکنم طرح حذف نمیشه و همچنان همراه با حاشیه یا پایه های ال ای دی هستش .
و سوال سوم اینکه طرح من 70 *45 هست. چطور از این سایز پرینت بگیرم و آیا با فرمت پی دی اف ذخیره کنم بدم بیرون پرینت بگیرن آیا با اون سایز اصلی 70در45 رو کاغذ چاپ میشه؟
لطفا فایل های ضمیمه رو هم نگاه کنین .  

ممنون از راهنماییتون

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   1.rar (اندازه: 1,018.98 KB / تعداد دفعات دریافت: 17)
پاسخ
(7 خرداد 1394، 07:59 عصر)parsafar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و خسته نباشین

سلام دوستان من در مورد تابلو ثابت چند تا سوال داشتم
من یه طرحی رو در فایل کورل کشیدم و حالا سوال اول  وقتی رنگ پس زمینه رو عوض میکنم مثلا سیاه میکنم کل صفحه سیاه میشه ولی داخل نوشته ها سیاه نمیشن و همچنان رنگ سفید دارن
سوال دوم اینکه چه کار انجام بدم تا طرح کشیده شده یا نوشته شده حذف بشه و فقط جای ال ای دی ها رو صفحه باشه . مثلا برای اماده کردن طرح برای برشکاری هر کاری میکنم طرح حذف نمیشه و همچنان همراه با حاشیه یا پایه های ال ای دی هستش .
و سوال سوم اینکه طرح من 70 *45 هست. چطور از این سایز پرینت بگیرم و آیا با فرمت پی دی اف ذخیره کنم بدم بیرون پرینت بگیرن آیا با اون سایز اصلی 70در45 رو کاغذ چاپ میشه؟
لطفا فایل های ضمیمه رو هم نگاه کنین .  

ممنون از راهنماییتون

با سلام

نیازی به اون همه کار نیست کافیه متن+ فونت مورد نظر رو به فروشگاه برش لیزر بگین تا براتون طراحی و برش بزنن (هزینه ای بابت طراحی نمیگیرن چون کار خواصی نداره)
چوب یا پلکسی مورد استفاده رو بر حسب متر حساب میکنن
و هزینه برش لیزر هم بر حسب دقیقست (500 الی 2000 تومن برای هر دقیقه)

با احترام
پاسخ
سلام و وقت بخیر خدمت همه ی دوستان.
دویت عزیز من طرح شمارو براتون آماده برش کاری کردم و میتونید دانلود کنید.
احتیاج به کار خاصی نداره فقط ببرید برا برشکاری.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   ABZAR DAGIGH ba led.zip (اندازه: 181.34 KB / تعداد دفعات دریافت: 4)
بیشتر کسانی موفق شده اند که کمتر تعریف شنیده اند
پاسخ
(16 آذر 1394، 07:11 عصر)mojimmmmm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و وقت بخیر خدمت همه ی دوستان.
دویت عزیز من طرح شمارو براتون آماده برش کاری کردم و میتونید دانلود کنید.
احتیاج به کار خاصی نداره فقط ببرید برا برشکاری.

سلام دوست گرامی .
تو سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمام مراحل کشیدن طرح در کورل و توضیح داده. خیلی کامله . ایشالا مفید باشه.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: