با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

موضوع بسته شده است 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست آموزش طراحی pcb توسط پروتئوس
با سلام خدمت wleهای عزیز
دوستان اگه فایل یا منبعی در خصوص آموزش طراحی pcb با پروتئوس در دسترس دارن یا میشناسن در اختیارم قرار بدن ممنون میشم
زندگی عادلانه نیست و بهتره تو هم به این موضوع عادت کنی.
سلام
به نظرم اگر شخصی با نظرات دیگران مخالف هست بهتره که بیاد با دلیل و منطق اون رد کنه نه اینکه پست کلا حذف کنه!!!

نمیدونم چرا نظر های من زیر این پست پاک شدن!!!
مرا با عشق خود درگیر کردی *** به پایم با غمت زنجیر کردی
بدان دنیای بی تو هیچ باشد *** دلم را از زمانه سیر کردی
تو با رفتن به پشت ابر ایّام *** غروب جمعه را دلگیر کردی
سلام دوست عزیز

اینجا کسی با نظر دیگران مخالف نیست، ارسال شما چون ربطی به درخواست نداشت و اسپم محسوب میشد حذف شد.

(14 بهمن 1394، 02:47 عصر)Mr.Tajik نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یه سوال و یه پیشنهاد!
چرا میخواهید طراحی PCB با پروتئوس یاد بگیرید؟
اگر فقط برای یه سری کار جزئی هست که هیچ!
ولی اگر برای کارهای حرفه ای تر میخواهید استفاده کنید بهتره برید سراغ پروتل!
با توجه به اینکه رشته تحصیلی شما الکترونیک هست پیشنهاد میکنم حتما نرم افزار پروتل یادبگیرید.
اگر خواستید این کار انجام بدید اعلام کنید تا چند فایل آموزشی اینجا آپلود کنم

یاعلی

دوستمون فقط درخواست فایل و یا منبع در مورد آموزش طراحی PCB با پروتئوس کردن نه پیشنهاد در مورد انتخاب نرم افزار و نصیحت.

اگه در این مورد فایل و یا منبعی دارین قرار بدین.

موفق باشید WleSmile
support.wle.ir
با سلام و تشکر از همه ی دوستان
بله همانطور که دوستمون Mr.Tajik فرمودند و طبق تحقیقی که انجام دادم واسه کاری که میخام انجام بدم پروتل گزینه ی مناسبتریه چون طرح باید دقیق روش کار بشه و ظریف کاری زیاد داره.پس اگه لطف کنین و مطالبه آموزشیه خوبی در خصوص پروتل دارن قرار بدین.
از آقا هادی هم میخام موضوع رو از پروتئوس به پروتل تغییر بدن WleWink 
ممنون از همه
زندگی عادلانه نیست و بهتره تو هم به این موضوع عادت کنی.
قوانین انجمن:

• قبل از ایجاد تاپیک جدید حتما جستجو نمایید و در صورت نبودن موضوع مشابه, در مکانی مناسب با موضوع خود تاپیک بزنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید WleSmile
support.wle.ir
مشترک شدن در این موضوع موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: