با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود pcb "سروو موتور با 2 زبان الكترونيك"
سلام
اين pcb رو طراحي كردم. دو دونه جامپر داره.Shy

بفرماييد :

.pdf   Servo motor.pdf (اندازه: 12.45 KB / تعداد دفعات دریافت: 18)

.rar   Servo motor.rar (اندازه: 6.01 KB / تعداد دفعات دریافت: 13)

سلام

ميخواستم بدونم كه پروژه
"سروو موتور با 2 زبان الكترونيك" در سايت كسي pcb اش رو داره ؟
من دانلود كردم حالا منتظر هستم.
ممنون
پاسخ
(1 مرداد 1392، 01:43 عصر)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ميخواستم بدونم كه پروژه
"سروو موتور با 2 زبان الكترونيك" در سايت كسي pcb اش رو داره ؟
من دانلود كردم حالا منتظر هستم.
ممنون
سلام خب pcb رو خودت بزن اینکه خیلی اسونه
با پروتیوس اینکارو بکن .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام
آخه تا حالا يكي دو بار خواستم خودم بزنم ولي يكم گيج شدم.
ميشه شما هم كمكم كنيد.
ممنون
پاسخ
(1 مرداد 1392، 01:58 عصر)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آخه تا حالا يكي دو بار خواستم خودم بزنم ولي يكم گيج شدم.
ميشه شما هم كمكم كنيد.
ممنون
امیر حسین جان بهتره ماهی گیری یاد بگیری نه اینکه برات ماهی بگیرن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این آموزش رو بگیر اگه بازم نتونستی خودم برات می کشم Angel

برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام
اقا كامران دستتون درد نكنه.
من با خوندن اين آموزش تونستم يدونه pcb بسازم.
ممنون
پاسخ
(2 مرداد 1392، 02:35 صبح)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اقا كامران دستتون درد نكنه.
من با خوندن اين آموزش تونستم يدونه pcb بسازم.
ممنون
خیلی خوشحال شدم . براتون ارزوی موفقیت می کنم

سال نو همگی مبارک
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: