با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود Proteus 8 pro + کتابخانه
(26 مرداد 1392، 01:46 عصر)sajjad85 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان عزیز من این نرم افزار و نصب کردم ولی کار نمی کنه خطای لایسنس می ده
دوستان لطفا کمک کنید
 سلام
ویندوزتون چیه؟
64 بیتیهیا 32 ؟
مثلا ورژن 7.10 رو windows 7 نصب نمیشد ولی رو xp , windows 8  نصب میشد
این روزها من خدای سکوت شده ام خفقان گرفته ام تاآرامش اهالی دنیا خط خطی نشود...
اینجا زمین است رسم آدمهایش عجیب است
اینجا گم که میشوی بجای اینکه دنبالت بگردنند فراموشت میکنند.........:(:(
پاسخ
من نصب کردم هم تو  xp  هم تو 7
مشکلی نداره
کار میکنه
کرک هم مشکلی نداره
من که راضی هستم
پاسخ
(26 مرداد 1392، 07:24 عصر)Hadi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26 مرداد 1392، 02:55 عصر)microoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مثلا ورژن 7.10 رو windows 7 نصب نمیشد

:s :s :s
سلام
نصب میشد اما لایسنس نمیشد
من رو چند تا سیستم "ویندوز 7" امتحان کردم
بعد با VMWARE یه ویندوز XP مجازی نصب کردم داخل XP لایسنس شدSleepy
پاسخ
سلام به دوستان گرامی . منم در ابتدا این مشکل رو داشتم و کرک نمیشد . اونم بخاطر چند سهل انگاری بنده بود که اینجا تاکید می کنم به هیچ وجه نادیده گرفته نشن . 

خب  اولین بار باید به شکل صحیح زیر نصبش کنید تا با رفتن به راه اشتباه در اولین بار راه نصب در مراحل بعدی رو سد نکنیم .

نحوه کرک کردن protus 7.10  روی ویندوز سون 64 بیتی :

1 - ابتدا برنامه را به حالت عادی نصب کنید و در وسط راه ازتون کلید میخواد که باید ادرس فایل موجود در پوشه رو بهش بدید . تا اینجا هیچ مشکلی پیش نماد . به هیچ وجه برنامه رو اجرا نکنید .

2 - خب مساله مهم اینجاست که در اجرای کراک با ایرور مواجه میشد و فایل ها جایگزین نمیشن . باید در اولین بار قبل برخورد به این ایرور به شکل زیر عمل کنید .
حتما حتما حتما اولین بار روی کرک راست کلیک کنید و "run as adminator " رو بزنید و سپس path رو بزنید به راحتی فایل ها جایگزین می شوند و برنامه کرک می شود . 

این نکته رو در اولین بار کرک کردن نادیده می گرفتم و وقتی به ایرور برخورد می کرد دوستان میگرفتن run as adminator رو اجرا کن ولی باز ایرور میداد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
من بلد نبودمIdea
پاسخ
سلام خسته نباشید
من پروتیوس8رو نصب کردم اما مشکل اون دوستمون برای منم پیش اومده نرم افزار بعد از2-3دقیقه ناگهان متوقف میشه (حتی وقتی شبیه سازی متوقف است) و بسته میشه یا خودت مجبوری ببندیش
با تشکر-لطفا راهنمایی کنید

پاسخ
سلااااام:
دوستان من این نرم افزار نصب کردم...ولی
خطای لایسنس مدره...

اگه جواب بدین ممنون می شم
Sign_helpSign_helpSign_help
پاسخ
با سلام
با روش گفته شده در راهنمای نصب جلو رفتید؟ فایل ها رو کپی کردید؟
[/b]
اگر از قبل ورژن دیگه داری از طریق Licence Manager از لایسنس موجود در این برنامه استفاده کنید
اگر جواب نگرفتی یه عکسی بزار ببینم چه اروری میده
پاسخ
دوستان یه لطفی می کنید....یه فیلم آموزشی نصب و کرک کردنش بزارید..Sign_helpSign_helpSign_helpSign_help
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: