با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود Proteus 8 pro + کتابخانه
İmage

بالاخره پس مدت ها Lab Center Electronics ورژن جدید Proteus با ظاهر و امکانات کاملا متفاوت از ور‍ژن‌های قبلی را منتشر کرد. این نسخه از نظر ظاهری با نشخه قبلی بسیار تغییر کرده است و امکانات بسیار زیادی هم به آن افزروده شده است. فقط دانلود کنید و لذت ببرید.

امکانات این نسخه :

اضافه شدن Project Wizard
امکان استفاده توکار از کامپایلر
قابلیت Import کردن کتابخانه‌های قبلی در هنگام نصب.
ظاهر کاربری متفاوت
و …

این نسخه از کامپایلر‌های زیر به صورت داخلی پشتیبانی می‌کند:

Code Composer for MSP430 at least V3.2.2
Code Composer for PICCOLO at least V4.2.1
CCS for PIC at least V4.107
Hi-Tech C for dsPIC33 at least V9.60
GCC for ARM V4.5.0
WinAVR at least V2010-01-10
SDCC for 8051 at least Version 3.0.0
Hi-Tech C for PIC10/12/16 at leave V9.8
Hi-Tech C for PIC18 at least V9.63
IAR for 8051 at leave V5.3
IAR for ARM at least V5.4
Keil for 8051 at least V9.02
MPLAB C18 for PIC18 at least V3.34
MPLAB C30 at least V3.21
PICxx,8051,AVR assemblers
------------------------------------------

-------------------------------------
لینک 1 - فورشیر
-----------------------------------
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-----------------------------------------
لینک 2 - مدیافایر

-------------------------------------------
لینک 3 - مدیافایر

پسورد:hrezaei.ir

---------------------------------------

در صورتی که در ورژن 8 پروژه های طراحی شده با ورژن 7 را باز نکرد به شکل زیر عمل کنید :

ورژن 7 را نصب کنید و بدون اینکه ان را پاک کنید ورژن 8 را نصب کنید تا کتابخانه های ورژن 7 به ورژن جدید نیز اضافه شوند

برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
داداش ممنونم ازت
شاید تا2 سه روز دیگر من نرم افزار های دیگر شبیه سازی رو بزارم البته هیچکدوم به پروتیوس نمیرسه
پس منتظر باشید
پاسخ
(26 تير 1392، 12:43 عصر)newera نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش ممنونم ازت
شاید تا2 سه روز دیگر من نرم افزار های دیگر شبیه سازی رو بزارم البته هیچکدوم به پروتیوس نمیرسه
پس منتظر باشید
ممنونم ازت اقا حسام Shy پس ما منتظریم

برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
با سلام
ممنون کامران عزیز اما این ورژن گویا مشکلاتی داره
من مدتی هست که با این آشنا شدم اما مشکل داره تو شبیه سازی به یکباره از نرم افزار خارج میشه
کلی کار انجام داده بودم که همش پرید ( آخه نامرد سیو هم نمیکنه میپره بیرون )
دوستان تست کنن راه کار بدن
البته الان update 2 هم اومده ها ;)
پاسخ
(29 تير 1392، 01:22 عصر)iNano نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
ممنون کامران عزیز اما این ورژن گویا مشکلاتی داره
من مدتی هست که با این آشنا شدم اما مشکل داره تو شبیه سازی به یکباره از نرم افزار خارج میشه
کلی کار انجام داده بودم که همش پرید ( آخه نامرد سیو هم نمیکنه میپره بیرون )
دوستان تست کنن راه کار بدن
البته الان update 2 هم اومده ها ;)
ممنونم ازت نانو جان پیگیری می کنم و اپدیت هم میذارم Shy

سال نو همگی مبارک
پاسخ
آقا کامران شما که اینو نصب کردین یه لطفی کن قسمت چیپ های دیجیتالی مثل شیفت رجیسترها و لچرها و اینکودر و دیکودر رو یه تستی کن من با این قسمت مشکل دارم اصلا شبیه سازی نمیشه
پاسخ
(11 مرداد 1392، 12:17 عصر)iNano نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا کامران شما که اینو نصب کردین یه لطفی کن قسمت چیپ های دیجیتالی مثل شیفت رجیسترها و لچرها و اینکودر و دیکودر رو یه تستی کن من با این قسمت مشکل دارم اصلا شبیه سازی نمیشه
یه مداری رو با ورژن قبلی برام طراحی کن تا همونو با این ورژن جدید تست کنم Shy دقیقا نمیدونم مال شما چه مشکلی داره اخه

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام
کسی از دوستان کتابخونه at91sam7x256 رو برا proteus داره؟
این روزها من خدای سکوت شده ام خفقان گرفته ام تاآرامش اهالی دنیا خط خطی نشود...
اینجا زمین است رسم آدمهایش عجیب است
اینجا گم که میشوی بجای اینکه دنبالت بگردنند فراموشت میکنند.........:(:(
پاسخ
با سلام
دوست عزیز هنوز کتابخانه ای برای شبیه سازی میکروهای arm داخل پروتیوس ارائه نشده
بهترین راه استفاده از دیباگر هست ( jlink ) که خیلی کارآمد هست
البته خود keil قابلیت شبیه سازی تا حدودی داره
پاسخ
با سلام
دوستان عزیز من این نرم افزار و نصب کردم ولی کار نمی کنه خطای لایسنس می ده
دوستان لطفا کمک کنید
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: