با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

موضوع بسته شده است 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود تابلو روان با سورس +pcb + نرم افزار فارسی

خودتان بدون درد سر تابلو روان مورد نظر خود را بسازید و به فروش برسانید و شغل پر درآمدی داشته باشید!
دانلود تابلو روان حرفه ای با نرم افزار فارسی pcb + سورس + نرم افزار

برای اولین بار می خواهیم طرح تجاری ساخت تابلو روان را برای دانلود قرار دهیم که این پکیج ساخت تابلو روان شامل : طرح pcb + سورس کد + نرم افزار قدرتمند فارسی+ راهنمای مونتاژ و... می باشد. این طرح تجاری در سایت های دیگر با قیمت های بالا در حال فروش است که شما براحتی میتوانید از اینجا دانلود نمایید.
تنها کافیست بورد pcb طراحی شده را مطابق دستورالعمل مونتاژ نمایید و با استفاده از نرم افزار تابلو روان آن را برنامه ریزی کنید تا بتوانید متن و تصاویر مورد نظر خود را با افکت های مورد علاقه و فونتهای زیبا به نمایش بگذارید.

نصب داخل و خارج از ساختمان در محیطهای پر نور
نمایش تاریخ و ساعت شمسی و میلادی
نمایش دمای محیط
نمایش متن در زمان مشخص (در روز و ساعت معین)
نمایش فایلهای تصویری با فرمت swf,gif با تنظیم سرعت
امکان استفاده از تمام فونتهای ویندوز (حتی فونت نستعلیق)
قابلیت نمایش عکس و تصویر
قابلیت نمایش متن چهار خطی
دارای افکتهای زیبا آماده
در رنگ های تک رنگ و سه رنگ (نسخه ی حرفه ای)
با قابلیت اتصال مموری و کی برد (نسخه ی حرفه ای)

دوست عزیز به شما گفتم نوشتتون رو ویرایش کنید و فایل ها رو داخل سایت آپلود کنید و برای حمایت ازون سایت نام منبع رو ذکر کنید که نکردید مجبور شدم خودم ویرایش کنم

درضمن انجمنشم پولیه
لطفا یا لینکش رو داخل انجمن با ذکر منبع آپلود کنید یا اینکه تاپیک رو پاک کنید

ممنون می شم .

پستتون رو ویرایش کنید و فایل رو با ذکر منبع داخل خود انجمن آپلود کنید و از قرار دادن لینک سایت خودداری کنید

با تشکر
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
خسته نباشی !!!!!!!
اینکه پولیه
تبلیغ سایت کرده
خوب شد که حسام جان زودتر به این موضوع توجه نشون داد . چون اگر بنده از ابتدا می دیدم ، حتما" اقدام شدیدتری انجام میدادم ...

ممنون از حسام عزیز

تاپیک قفل میشه /.
مشترک شدن در این موضوع موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: