با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید پروگرامر AVR
اینم اروراش

حدود چند هزار خطا داده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
کسی جوابگو باشه بد نیستا
پاسخ
(20 شهريور 1393، 07:26 عصر)MohammadMers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی جوابگو باشه بد نیستا

سلام دوست گرامی چرا از USBasp استفاده نمیکنی؟بسکام هم ساپورتش میکنه(توی سایت هست)
یه پروگرامر ازیه سایت خارجی هم پیداکردم که ساختنش بسیار ساده هست ولی برنامه که میشناستش زیاد جالب نیست(برای فیوز بیتها میگم)
با پورت سریاله فقط با 2 تاسیم TX ,RX والبته زمین مشترک اما لازمه یه ATtiny2313 رو قبلش پروگرام کنی در واقع UART رو
به SPI تبدیل میکنه اگر مبدل هم داشته باشی کار راحتره و مبدل usb به سریال هم نباشه با MAX232 من خودم امتحانش کردم درست کار کرد(اگه خواستین بگین بزارمش )اما USBasp بهتره
پاسخ
داش من من میگم stk500 تو میگی usbasp ؟؟؟؟

اینقد پول پروگرامر دادیم بریم حالا یکی بسازیم؟

داش حرفایی میزنیا
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: