با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید پروگرامر AVR
سلام خدمت شما دوستان گرامی :

من پروگرامرم مشکل پیدا کرده (از اولم ازش راضی نبودم) مال شرکت نو اوری الکترونیک هستش

الان میخوام یکی از این پروگرامر هارو بخرم (لینک پایین) دوستان کدومو پیشنهاد می کنید ؟

من لبتاب 64 بیتی دارم پروگرامر قبلی با این مشکل داشت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
من هاتل جیبی دارم :-/راضیم هم xmega پشتیبانی می کنه هم mega
پشتیبانیش هم خیلی خوبه

من خریدم 27 تومن
اگر می تونی پول فضایی بدی همین حالای tnm بگیر
مثلا این 450000 قیمتشه:s ولی همه فن حریفه از avr و pic گرفته تا آی سی های تلویزیون و رادیو ضبط و هرچی که فکرشه بکنی;)
پاسخ
(27 تير 1392، 04:20 عصر)Hadi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Idea

من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو دارم - روی ویندوز هفت بیتی هیچ مشکلی نداره - فقط رو ویندوز 8 نتونستم نصبش کنم. البته مال من مال 2 سال پیشه شاید درایور ویندوز هشت رو اضافه کردن.

اینم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سازندش از خودشون بگیر کارت تخفیف مخفیف میدن :D
ممنونم از نظرت
هادی جان دقیقا منم این رو دارم . ولی 64 رو به زور ساپورت میکنه فقط یه نرم افزار اونم ورژن4.19 AVRSTUDIO رو پشتیبانی می کنه نه با بسکام و نه با کدویژن سازگار نیست
من از ویندوز 7 64 بیتی استفاده م کنم . این پروگرامر توی XP بهتر جواب میده

برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
(27 تير 1392، 04:23 عصر)hadikh73 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هاتل جیبی دارم :-/راضیم هم xmega پشتیبانی می کنه هم mega
پشتیبانیش هم خیلی خوبه

من خریدم 27 تومن
اگر می تونی پول فضایی بدی همین حالای tnm بگیر
مثلا این 450000 قیمتشه:s ولی همه فن حریفه از avr و pic گرفته تا آی سی های تلویزیون و رادیو ضبط و هرچی که فکرشه بکنی;)
iقیمتش شده 49 هزارتومان :s:s
بنظرتون این پروگرامر چطوره

سال نو همگی مبارک
پاسخ
(27 تير 1392، 05:15 عصر)kamran0080 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
iقیمتش شده 49 هزارتومان :s:s
بنظرتون این پروگرامر چطوره
امکاناتش که خیلی عالیه مخصوصا که linux هم پشتیبانی می کنه
به نظرم روی برد برد یه پروگرامر پیاده کن ببین اگر خوب جواب میده بسازش خیلی به صرفه تره

(27 تير 1392، 05:18 عصر)Hadi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون هدر 16 عددی واسه تست LCD هستش؟
بله
پاسخ
راستش حوصله دردسر ندارم بعدشم . الان حتی یک مقاومت هم ندارم :(
من مشکلم اینه فقط لبتاب دارم . وگرنا با پورت پرینتر که از همه بی دردسر تره

سال نو همگی مبارک
پاسخ
رفقا من stk 500 دارم خوب بود ولی حالا چند روزیه که وقتی میکرو را میذاری تو سوکت لامپش روشن نمیشه

مشکل از کجاست؟
پاسخ
اینم اروراش

حدود چند هزار خطا داده

پاسخ
کسی جوابگو باشه بد نیستا
پاسخ
(20 شهريور 1393، 07:26 عصر)MohammadMers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی جوابگو باشه بد نیستا

سلام دوست گرامی چرا از USBasp استفاده نمیکنی؟بسکام هم ساپورتش میکنه(توی سایت هست)
یه پروگرامر ازیه سایت خارجی هم پیداکردم که ساختنش بسیار ساده هست ولی برنامه که میشناستش زیاد جالب نیست(برای فیوز بیتها میگم)
با پورت سریاله فقط با 2 تاسیم TX ,RX والبته زمین مشترک اما لازمه یه ATtiny2313 رو قبلش پروگرام کنی در واقع UART رو
به SPI تبدیل میکنه اگر مبدل هم داشته باشی کار راحتره و مبدل usb به سریال هم نباشه با MAX232 من خودم امتحانش کردم درست کار کرد(اگه خواستین بگین بزارمش )اما USBasp بهتره
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: