با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید ماژول برای اسرسال و دریافت sms
باسلام
می خواستم یک ماژول برای ارسال و دریافت sms بگیرم سری به فروشگاه ها زدم یکم گیج شدم
می خواستم بدونم کدومش کار را راه می اندازه و قیمت مناسبی هم داره
پاسخ
سلام sim900a خوبه اگه بخوای بورد بخری بورد wle خوبه . اگه بخوای ماژول خالی بخری و خودت pcb بزنی میتونی ماژول و بقیه چیزاش رو از کویر یا wle بگیری . البته sim908 هست یه gps اضافه تر داره و گرونتره .
پاسخ
ببخشید یک سوال
با این ماژول ها میشه زنگ هم زد؟
پاسخ
آره میشه حتی باهاش به اینترنت وصل شد . ارتباطش سریاله کارکتر میفرستی و کارکتر میگیری .
پاسخ
با تشکر از جواب به موقع و سریع شما کاربر عزیز می خواستم بدونم به صرفه هست اون برد wle ر بخرم و یا خوردم یکی طراحی کنم؟
پاسخ
اگه میخوای تازه شروع کنی بهتره یه بورد 85 تومنی بگیری اختلاف آماده و اینکه بخوای خودت بورد بزنی نهایتا 35 تومن میشه ولی بعد از اینکه راه افتادی میتونی خودت ماژول بگیری و بسازی . اگه هم میخوای خودت فیبر بزنی هم میتونم کمکت کنم . فقط حواست به تغذیه اش باشه .
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: