با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید خنک کننده
سلام دوستان خسته نباشید  
من مجبورم با گوشی ام از یه سری جلسات فیلم برداری طولانی بکنم (یکی دو ساعت )  کیفیت و.. اش هم خوبه یه چیز هم براش درست کردم که روی سه پایه های فیلم برداری سوار بشه

اما مشکل اینه که بعد گوشی خیلی داغ میکنه ( رم و cpuعالیه هیچ جا هنگ نمیکنه ولی به هر حا داریم ازش کار میکشیم دیگه! )
خوب میدونید دیگه به هر حال داغ کردن زیاد هم به مرور باعث خرابی میشه  

میخواستم ببینم شما وسیله ای سراغ دارید برای خنک کردن گوشی که کوچک باشه و اصلا سر وصدا ایجاد نکنه  ( راستی  ارزون باشه ها  WleLaugh )

خودم میخواستم از این کولر های ترمو الکتریک استفاده کنم   ولی خوب اینها باید حتما اون طرف گرمش فن داشته باشه وگرنه میسوزه   خوب فن هم تولید سر و صدا و نویز میکنه

خوب دیگه از دوستان خواهش میکنم اگر میتونند یه کمکی بکنند  WleBlush
     تشکر WleWink
پاسخ
سلام 
بستگي به مدل گوشي داره ولي بنظرم هيچ مشكلي پيش نمياد با داغ شدن 
اصلا براي اين ساخته شده كه داغ بشه نگران نباش
نتیجه اراده ضعیف حرف و نتیجه اراده قوی عمل است .
پاسخ
(2 بهمن 1394، 06:04 عصر)mahdim5945 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
بستگي به مدل گوشي داره ولي بنظرم هيچ مشكلي پيش نمياد با داغ شدن 
اصلا براي اين ساخته شده كه داغ بشه نگران نباش

ممنون
اما نه آخه تو شرایط معمولی یا حتی تو شرایط multitasking هم داغ نمیشه

یعنی کلا تاحالا با چند تا گوشی امتحان کردم همش همینطوره راستی چون میزنمش توی شارژ و استفاده میکنم هم بیشتر تاثیر میذاره رو داغ کردن

اصلا سوالم در مورد گوشی نیست میگم یه همچین خنک کننده ای میشناسید ؟؟
این tec ها اگه فن نمیخواست خیلی خوب میشد
پاسخ
جالبه 
گوشي من داغ نميكنه
خير چيزي سراغ ندارم
نتیجه اراده ضعیف حرف و نتیجه اراده قوی عمل است .
پاسخ
(2 بهمن 1394، 10:38 عصر)mahdim5945 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالبه 
گوشي من داغ نميكنه
خير چيزي سراغ ندارم

گوشیتون چیه ؟؟؟
پاسخ
(2 بهمن 1394، 02:44 عصر)aliila1351 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان خسته نباشید  
من مجبورم با گوشی ام از یه سری جلسات فیلم برداری طولانی بکنم (یکی دو ساعت )  کیفیت و.. اش هم خوبه یه چیز هم براش درست کردم که روی سه پایه های فیلم برداری سوار بشه

اما مشکل اینه که بعد گوشی خیلی داغ میکنه ( رم و cpuعالیه هیچ جا هنگ نمیکنه ولی به هر حا داریم ازش کار میکشیم دیگه! )
خوب میدونید دیگه به هر حال داغ کردن زیاد هم به مرور باعث خرابی میشه  

میخواستم ببینم شما وسیله ای سراغ دارید برای خنک کردن گوشی که کوچک باشه و اصلا سر وصدا ایجاد نکنه  ( راستی  ارزون باشه ها  :wleLaugh: )

خودم میخواستم از این کولر های ترمو الکتریک استفاده کنم   ولی خوب اینها باید حتما اون طرف گرمش فن داشته باشه وگرنه میسوزه   خوب فن هم تولید سر و صدا و نویز میکنه

خوب دیگه از دوستان خواهش میکنم اگر میتونند یه کمکی بکنند  :wleBlush:

سلام
پیشنهاد میکنم از همین کولر های ترمو الکتریک استفاده کنید و بجای فن از هیت سینک خیلی بزرگ استفاده کنید.
مثلا اندازه گوشی.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: