با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرابی ماژول nrf
سلام
خسته نباشید من یه ماژول nrf از این 2 کیلومتری ها دارم خراب شده داغ میکنه ولی خروجی فرکانس نداره

حالا میخواستم عیب یابیش کنم یه شماتیک از سایت nordic گرفتم ولی فکر میکنم مال اون معمولی ها باشه

چون اسم این ماژول as01-ml01dp5 است ولی به nrf معروف شده

حالا کسی از دوستان دیتاشیت این ماژول را نداره؟؟؟؟
اگه دارید قرار بدید ممنون میشم
پاسخ
(27 دي 1394، 10:04 عصر)aliila1351 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام  
خسته نباشید  من یه ماژول nrf از این 2 کیلومتری ها دارم خراب شده   داغ میکنه  ولی خروجی فرکانس نداره

حالا میخواستم عیب یابیش کنم یه شماتیک از سایت nordic گرفتم ولی فکر میکنم مال اون معمولی ها باشه

آقا میشه یکی پاسخ بده
پاسخ
up...up.....up
پاسخ
دیتا شیت ش فکر نکنم بدردت بخوره حتما آسیبی بهش زدی اینم دیتا شیت  :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(3 بهمن 1394، 03:02 عصر)Rmin69 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیتا شیت ش فکر نکنم بدردت بخوره حتما آسیبی بهش زدی اینم دیتا شیت  :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممنون ولی نه گفتم این ماژول معروفه به nrf ولی اسمش چیز دیگه ایه این دیتا شیت را که خودم گرفتم همه جا همینه دیتا شیت این انتن دو کیلومتر ها را میخواهم
پاسخ
up...up....up
پاسخ
(30 دي 1394، 07:43 عصر)aliila1351 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27 دي 1394، 10:04 عصر)aliila1351 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام  
خسته نباشید  من یه ماژول nrf از این 2 کیلومتری ها دارم خراب شده   داغ میکنه  ولی خروجی فرکانس نداره

آقا میشه یکی پاسخ بده
سلام دوست عزیزم Dh 
منم از این ماژول ها گرفتم دقیقا همینی که ذکر کردید as01-ml01dp5 با برد دو کیلومتر. اصلا هیچ مشکلی پیش نیومد برام و تمام کانال ها بدرستی کار کردن. دنبال دیتا شیت نباش. مشکل از مدارته. اگه داغ میکنه احتمالا بهش آسیب زدی. قبل تست کردن مدار باید میکرو و nrf رو آخر سر قرار می دادی و ولتاژ رو وصل می کردی چک میکردی ببینی برا nrf 3.3 و برا میکرو 5 ولت ورودی دارن یا نه. مدارتو چک میکردی ببینی اتصالی نداره جایی. یا تمام اتصالا کاملا برقرارن. و بعدشم تمام چربی رو باید با اسپری خشک یا الکل  و مسواک پاک میکردی. احتمال میدم nrf  رو سوزوندی. موفق باشی
پاسخ
سلام دوستان نه اون یکی انتن دقیقا کار میده  نمیدونم چرا این مشکل را داره ؟؟  ببینید همه ی این کار هایی را که میگید کردم  حتی انتن ها را هم جای هم گذاشتم ولی یکیش کار نمیده ! داغ میکنه    خوب میدونم یه جاش سوخته  میخواهم بفهمم کجاشه  ?
اسیلوسکوپ و ... همه چی درام  یه دیتا شیت میخواستم که از روی اون بفهمم
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: