با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جعبه قلب ولنتاین
دوستان سلام
پروژه اینقدر ساده و ظریف هست که نیازی به توضیح نداره.
با ساخت این پروژه می تونید برای خودتون کسب و کار راه بیندازید. مخصوصا در این بازه زمانی 
که بازار شب ولنتاین داغ هست. من اینو به نیت ولنتاین درست کردم. شما می تونید برای 
روزهای دیگه از جمله عید و تولد و سالگرد ازدواج و .. بفروشید و بسازید..

İmage
İmage
İmage
İmage
İmage

LED و مقاومت از نوع SMD1206 هست. میکروکنترلر هم SMD هست.
ابعاد این پروژه 8 سانتی متر در 6 سانتی متر هست. چون از روش رفرش برای روشن شدن ال ای دی ها استفاده شده اصلا نگران مصرف انرژی این پروژه نباشد
علاوه بر این توی برنامه از دستور idle استفاده شده و میکروکنترلر بعد از روشن کردن ال ای دی ها، به مُد idle میره و مصرف برق به شدت کم میشه. پس نیازی به جدا کردن باتری نخواهید داشت. در طراحی pcb پیش بینی برای دو نوع باتری شده. باتری شارژی تلفن بی سیم که 3.6 ولت هست و باتری کتابی که 9 ولت هست..

زیایی کار اینجاست که این پروژه درون یک جعبه هدیه قرار میگیره. 
خلاصه جعبه قلب هدیه فوق العاده ای هست. من این رو همینجوری برای نمونه درست کردم. شما حتما از فایبرگلاس استفاده کنید
فایل پروتیوس و بسکام و هگز هم توی پست بعدی قرار میدم.
یه فیلم هست حتما ببینید. من ابعاد این پروژه رو با یک اسکناس 10 هزار تومانی مقایسه کردم. چون ابعاد کار را متوجه بشید و هم چون کل قطعات ساخت این پروژه 10 هزار تومان می باشد...

تسلا، دانشمند بزرگی بود که هم زمان با گراهام بل می زیسته و بیشتر تلاشش رو برای ارسال امواج بصورت وایرلس صرف کرد.
از تسلا افسانه های زیادی باقی مانده و از گراهام بل، اختراعات زیاد..
پاسخ
فیلم نتونستم آپلود کنم
چکار کنم مدیر؟؟

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   ghalb.zip (اندازه: 146.06 KB / تعداد دفعات دریافت: 110)
تسلا، دانشمند بزرگی بود که هم زمان با گراهام بل می زیسته و بیشتر تلاشش رو برای ارسال امواج بصورت وایرلس صرف کرد.
پاسخ
با سلام
 ایا نیاز به تنظیمات فیوز بیت دار ه یا نه معمولیه؟
پاسخ
سلام .این تو پروتئوس بد جواب میده ینی در همه .تو عمل هم همینطوره؟ افکت جالبی نی.یا تو عمل خوبه؟؟؟
پاسخ
(18 آذر 1394، 04:40 عصر)Tesla نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...من ابعاد این پروژه رو با یک اسکناس 10 هزار تومانی مقایسه کردم...

سلام معین ... WleHi چطوری برادر ؟ WleWink مشتاق دیدار ... WleSmile

کار قشنگیه ... مرسی

فقط ... اسکناست که 5 تومنیه WleGiggle

حجم فیلمشو کم کن بذار ببینیم چجوریه افکتهاش ... اگه بازم آپلود نشد ، توی یه آپلود سنتر دیگه بذار
پاسخ
درود وحید خان

والا توی فیلم کامل توضیح داده بودم اما آپلود نشد. اسکناس 10.000 تومانی بود :-)
اون فیلم هم پاک کردم. یه فیلم صامت دیگه دارم الان میفرستم.
پی سی بی که  در تصویر زیر می بینید چندتایی ساختم و فروختم. چند نفری هم گفتن اسم عشقمونو بالاش بنویس. مثلا 
sara, push here>>
خلاصه کار خوب و جالبیه. هرچی قیمت بدید ازتون میخرند... من وقتشو ندارم وگرنه صدتایی میزدم..
الان روی یک نوع ساعت کار میکنم که راستش توش گیر کردم.
اگر زحمتی نیست توی تلگرام بهم پیام بده تا بگم قضیه چیه و مطمئنم میتونی کمکم کنی. 09178958271

İmage
İmage
İmage
پاسخ
هیچ فیوزبیتی نمیخواهد تغییر بدهید. فوقش کریستال داخلی 8مگ تنظیم کنید
بله. توی پروتیوس قاطی نشون میده چون پروتیوس قادر نیست رفرش بالا و pwm رو نشون بده
ولی کاملا درسته
پاسخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم کلیپ
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: