با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبديل فايل التيوم
سلام
كسي هست اين PCB رو كه فرتش آلتيوم هستش برام به فرمت ديگه اي(PDF ) تبديل كنه؟
ممنون ميشم.

.zip   PCB1.zip (اندازه: 464.97 KB / تعداد دفعات دریافت: 7)
پاسخ
(22 تير 1392، 04:59 عصر)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون ميشم.

سلام :

برنامه dopdf رو از لنک زیر دانلودو نصب کن . بعد pcb خودتو تو التیوم باز کن و دکمه چابگر رو بزن در مرحله بعد بجای چابگر نرم افزار dopdf رو انتخاب کن بدون مشکل با اندازه واقعی پی دی اف تبدیل میشه و میتنی بری چابش کنی.
خودمم این مشکلو داشتم نرم افزار های مشابه دقیق نبودند و اندازه درست چاپ نمیشد .
براتون ضمیمه کردم دانلود کنید

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   dopdf-7.rar (اندازه: 3.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 30)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
(22 تير 1392، 04:59 عصر)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون ميشم.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   PCB1.pdf (اندازه: 41.78 KB / تعداد دفعات دریافت: 10)
support.wle.ir
پاسخ
دست شما درد نكنه.
ممنون
يك نكته. من چون نرم افزار آلتيوم رو نداشتم مزاحم شما شدم.
مغازه هايي كه نرم افزار مي فروشن ، نرم افزار آلتيوم رو هم براي فروش دارند؟ (آخه حجمش بالا هستش نميتونم دانلودش كنم )
پاسخ
(23 تير 1392، 01:19 عصر)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دست شما درد نكنه.
ممنون
يك نكته. من چون نرم افزار آلتيوم رو نداشتم مزاحم شما شدم.
مغازه هايي كه نرم افزار مي فروشن ، نرم افزار آلتيوم رو هم براي فروش دارند؟ (آخه حجمش بالا هستش نميتونم دانلودش كنم )

بله پیدا میشه Rolleyes
support.wle.ir
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: