با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک سوالات و حل مشکلات پیرامون پروژه اطلاع دهنده ایمیل
Information 

WleSmile  سلام دوستان WleSmile

سوالات و مشکلاتتون رو در رابطه با تاپیک " پروژه اطلاع دهنده ایمیل " رو میتونین اینجا بپرسین

İmage

از دانسته ها و راهنماییهاتون ما رو دریغ نفرمایید

Wlelove
support.wle.ir
پاسخ
سلام اقا هادی

خسته نباشید - پروژه زیبا و پر کاربردی هستش من از شما ممنونم

-- سوال در مورد نرم افزار نوشته شده شما هستش --

میشه کاری کنید وقتی ایمیل جدید اومد حتی اگر مرورگر ما در حالت minimize باشه یا با نرم افزار yahoo masenger آنلاین باشه

این نرم افزار طراحی شده شما قابل پخش یک ملودی  2 یا 3 ثانیه بشه؟

و یک شکل عکس پاکت زیبا روی قسمت محیط دکستاپ ظاهر بشه و زمانی که موس یا هر دکمه از کیبرد زده شده اون عکس غیب بشه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سلام خوب هستین؟

بله میشه چیزایی که خواستین رو اضافه کرد ولی هدف این برنامه اطلاع رسانی از طریق سخت افزار هستش. مثلا برای پخش ملودی میتونین از PWM و Buzzer استفاده کنین.

ولی اگه فقط میخوایین اطلاع رسانی از طریق نرم افزار باشه میتونین از برنامه هایی که فقط مخصوص اینکار هستن استفاده کنین. مثلا Gmail Notifier Pro

باز هم بخاطر نظرت تشکر میکنم.

support.wle.ir
پاسخ
سلام
به نظر برنامه خیلی خوبیه . . . Shy
حیف من سر رشته ای توی نوشتن نرم افزار ندارم WleFacepalm
ولی یه سوال دارم :
اگه میشه به ایمیل وصل بشه ، پس میشه اطلاعات خود ایمیل را هم نمایش بده درسته؟ Exclamation
و همچنین این سوال برام پیش اومد که میشه برد را بنحوی درست کرد که به نحوی رمزدار بشه که فقط در صورتی که برد ما به میکرو وصل شد نرم افزار فقط میکرو ما را بشناسه؟
فکر کنم یه ذره بد منظورم را رسوندم . . .
Du
پاسخ
سلام - مرسی ممنون

در اصل نحوه کار برنامه به این شکل هستش که بعد از لاگین شدن، یه Request به عنوان درخواست تعداد کلِ ایمیلها میفرسته و Response دریافتی رو که یه عدد هست رو توی یه متغییر ذخیره میکنه و بعد از مدتی ( همون مقدار زمان که توی تنظیمات انتخاب میکنید ) دوباره یه Request دیگه از همون نوع میفرسته و Response دریافتی رو با مقدار اون متغییر چک میکنه. اگه مقدار Response جدید برزگتر از مقدار متغییر بود میفهمه که ایمیل جدیدی اومده.

در مورد سوال دوم هم میشه اینکار رو کرد مثلا وقتی ما کاراکتر H رو ( در واقع کد اسکیشو ) میفرستیم میکروکنترلر کاراکتر A رو به برنامه بفرسته و اگه جواب همون کاراکتری بود که ما منتظرش بودیم ارتباط برقرار کنه.

البته این روش زیاد روش قوی نیست و با اسیلوسکوپ براحتی میشه تشخیص داده بشه. ( به همون روشی که تو تاپیک آموزش داده بودم )

برای این کار بهتره کار رو از پورت سریال بیاریم به پورت USB که در اون حالت ما دو تا عدد به نامهای Vendor ID و Product ID داریم که اگه عددهای ذخیره شده در برنامه میکروکنترلر و برنامه کامپیوتر یکی نباشه اصلا ارتباط برقرار نمیشه. البته در این صورت هم با خوندن HEX میکروکنترلر میشه عددهارو استخراج کرد. واسه همین هم هست که توی اکثر مدارها روی IC یه ماده سیاه رنگ میریزن تا نشه اصلا فهمید که اسم IC چیه و یا به پایه هاش دسترسی پیدا کرد.
support.wle.ir
پاسخ
نقل قول: البته این روش زیاد روش قوی نیست و با اسیلوسکوپ براحتی میشه تشخیص داده بشه. ( به همون روشی که تو تاپیک آموزش داده بودم )

شرمنده احتمالا یادم رفته، کدوم آموزش؟

WleBlush
پاسخ
(21 تير 1394، 05:50 عصر)mkhp نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول: البته این روش زیاد روش قوی نیست و با اسیلوسکوپ براحتی میشه تشخیص داده بشه. ( به همون روشی که تو تاپیک آموزش داده بودم )

شرمنده احتمالا یادم رفته، کدوم آموزش؟

WleBlush

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

support.wle.ir
پاسخ
با سلام

آقا هادی یه سوال داشتم آیا امکان خرید این برنامه رو داریم؟ یعنی میخوام تو قسمت Help برنامه مشخصات شرکت ما نوشته بشه.

با تشکر
پاسخ
(31 تير 1394، 10:17 عصر)علی یاوری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

آقا هادی یه سوال داشتم آیا امکان خرید این برنامه رو داریم؟ یعنی میخوام تو قسمت Help برنامه مشخصات شرکت ما نوشته بشه.

با تشکر

سلام - بله امکانش هست. شرایط رو براتون توی پ.خ. فرستادم.
support.wle.ir
پاسخ
با سلام خدمت آقا هادی.

من یک کاردستی درست کردم ویدیوی آنرا درسایت آپارات گذاشتم به اسم ( ماشین کلاه قرمزی ) وقت کردید نگاه کنید.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: