با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین روش برای یادگیری AVR چیه؟
سلام
جزوه زیاد دیدم تویه اینترنت
ولی حال خوندنشون رو ندارم:D
پاسخ
(29 خرداد 1392، 11:56 عصر)sina_browser نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
جزوه زیاد دیدم تویه اینترنت
ولی حال خوندنشون رو ندارم:D

استفاده از همون جزوات و کتابهای موجود و همچنین فایلهای PDF آموزشی ...

اگه قصد یادگیری داری باید حال و حوصله به خرج بدی و بخونی . البته از فیلمهای آموزشی که Hadi عزیز هم لطف کرده و لینکشونو توی همین سایت گذاشته میتونی استفاده کنی . آموزشها رو جناب کی نژاد تهیه کرده .
پاسخ
ازاین بردهای آموزشی بگیرم بهتر نیست؟
پاسخ
(30 خرداد 1392، 01:04 صبح)sina_browser نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازاین بردهای آموزشی بگیرم بهتر نیست؟
خرج اضافیه!
شما یه ال سی دی و دات برد و مگا هشت و سگمنت و چندتا خرت و پرت دیگه بگیر و خودت عملا آزمایش کن بهتر یاد میگیری
پاسخ
با تشکر از راهنمایی شما دوستان
والا یه ال سی دی گرفتم هرکاری کردم راه نی افتاد
دیگه ازش نا امید شدم :-(
پاسخ
(30 خرداد 1392، 09:58 صبح)sina_browser نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از راهنمایی شما دوستان
والا یه ال سی دی گرفتم هرکاری کردم راه نی افتاد
دیگه ازش نا امید شدم :-(
مهم همینه اینقد باید نا امید بشی تا یاد بگیری;)
ال سی دی یکم مشکل سخت افزاری داره سعی کن با مگا 8 اول بار راه بندازیش بعدش سراغ بالا تر برو چون مشکل فرکانس نداره و راحت تر راه میفته
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: