با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه fade تیراژه
سلام
دوستان با برنامه تیراژه واسه کم نور کردن و پر نور کردن استفاده کردیید؟
من میخوام از این برنامه استفاده کنم در خلال دیگر افکتهای ولی وقتی میرسه به این برنامه fade دیگه ازش خارج نمیشه
کجای برنامه رو باید تغغیر بدم؟
ممنون

فهمیدم.خواستم ویرایش کنم پست رو گفتم شاید بدرد یکی بخوره
به تعدای که میخوای یه فور میسازی و میذاری قبل

For A = 1 To 5
Call Efct00
Next

و اون دو لوپی که از اول داشت رو پاک و جاش فور میذاری
پاسخ
سلام میشه ی خورده بیشتر توضیح بدی من مبتدی هستم برنامه کم نور و پر نور کردن رو ندارم از کجا میتونم تهیه کنم و یا خودم بنویسم
پاسخ
(19 خرداد 1392، 11:42 عصر)motreb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام میشه ی خورده بیشتر توضیح بدی من مبتدی هستم برنامه کم نور و پر نور کردن رو ندارم از کجا میتونم تهیه کنم و یا خودم بنویسم

سلام :

برنامهء تیراژه اصلا" برای افرادی مثل شما طراحی شده که زیاد با برنامه نویسی آشنایی ندارند . شما براحتی از همون برنامه میتونید استفاده کنید . در همین انجمن هم فایل برنامه اش موجوده .

موفق باشید...
پاسخ
این فایل از کجای انجمن میتونم دانلود کنم سرچ زدم چیزی پیدا نکرد

مرسی فایل پیداکردم ...........
ممنون مدیر
پاسخ
داداش دانلود کردم ولی پولی بود میشه برنامش بزاری لازم دارم مرسی ....
پاسخ
(27 خرداد 1392، 09:09 عصر)motreb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش دانلود کردم ولی پولی بود میشه برنامش بزاری لازم دارم مرسی ....
قبلا" یادمه رایگان بود . احتمالا" نظرشون عوض شده و پولیش کردند !

به هر حال بنده هیچوقت از این برنامه ها استفاده نکرده و نمیکنم و بنابراین نه نسخهء رایگان قبلی و نه نسخهء پولی فعلی اونو دارم .
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: