با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدون شرح
یاحق سلام
همیشه که نمیشه آموزش داد و کمک خواست یه بار هم بشینیم به حال اینترنت ایران (بخش الکترونیک و رباتیک)غم بخوریم :)
یه پروژه فانکشن ژنراتور دانلود کردم (میون حداقل حداقل  1000تا سایت در باره الکترونیک و رباتیک)حدود حداکثر حداکثر 5تا پروژه فانکشن هست
حالا بعضی ها بدرد نمیخورن بعضی ها هم که کلا فایلشون درس نیست بعضی ها هم که شاید درست باشن بعضی ها هم که الان سوتیشونو میدم خدمتتون:
همین فانکشنی هست که تو سایت موجوده(البته اصلا جسارت نمی کم ها به هیچکس و به هیچ وجه )یعنی این جا یه مرجعه و مدیریت کل حق داره هر پروژی کاربردی رو دید بزاره تو سایت
İmage

الان شما داری میخندی یا غم میخوری ؟میون 1000تاسایت حالا بزاریم 100 تا شون که پروژه فانکشن دارن فقط میتونید 2یا 3 تا درست و حسابیشو پیدا کنید .DodgyDodgyDodgy
((هیچ کسی رو هم نمیشه سرزنش کرد الان یه بچه  ساله میتونه وبلاگ یه بچه 10 ساله میتونه سایت باز کنه باور کنید))
نمیدونم والا نمیدونم بلا نمیدونم باید با این مسائل چیکار کنیم ؟
شما پیشنهادتون چیه ؟
اصلا پیشنهاد دارید ؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
من که از این به بعد با پتنت های خارجی کار خواهم کرد
پاسخ
داداش یه تاپیک دیگه بزنی زود تر به نتیجه میرسی ها
پاسخ
من::s
sogolam::D
مدیریت کل ::(
پلیس::@
HeartHeartHeartرضا مارمولک:Idea
کاربرای دیگه :Exclamation

HeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
باشه من پست حذف میکنم
:D:D تو هم عصبانی نشو بهت نمیاد عصبانی:@ باشی به من صلوات بدی Rolleyes
پاسخ
سلامپتنت يعني چي ‌؟
پاسخ
کار عملی 
پروژه 
دست آورد 
و...تو این وغیره خیلی چیزا خلاصه شده :)
پاسخ
دقیقا مشکل چیه؟؟؟؟
تسلا، دانشمند بزرگی بود که هم زمان با گراهام بل می زیسته و بیشتر تلاشش رو برای ارسال امواج بصورت وایرلس صرف کرد.
از تسلا افسانه های زیادی باقی مانده و از گراهام بل، اختراعات زیاد..
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: