با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انیمیشن تابلو روان
ببخشید چطور میشه انیمیشن ها که فرمت gifدارن و تقویم ها که با فرمت bin هست رو تو نرم افزار hd 2013 باز کرد ؟؟؟؟؟؟
ممنون
پاسخ
برای تقویم ها فریم ور مخصوص کنترلر رو باید بگیرید و آپدیتش کنی

تا آخر این هفته فریم ور ها و نرم افزار های تابلو روان رو قرار میدیم +فروش ماژول کنترلر ...
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
دوستان عزیز راجع به تابلو روان های چینی هر سوالی که داشتین ما در خدمت هستیم.
فقط اینکه اگه موضوعی مطرح کردین یک ایمیل هم به من بزنید که متوجه شم.

پاسخ
سلام.ممنون دوست عزیز
در مورد راه اندازی تابلو 3 رنگ 7 رنگ و فول کالر توضیح بدید ممنون میشم
در مورد مین بردهای مخصوص ابن نوع تابلو ها بگید.تفاوت راه اندازیش با تک رنگ
نرم افزار های ساخت انمیشن
.
.
.
.
ممنون دوست عزیزİmage
پاسخ
کسی خودش فایل گیف طراحی نکرده واسه تابلو روان اینجا بزاره؟؟ نوشته منظورم نیست ها
مثلا عکس تلفن یا هرچیزی که جالب باشه
پاسخ
درود بهمه داداش ها (البته اگه آبجی هم هست باونام درود آخه من ندیدم) که اینهمه زحمت میکشید و مطالب ارزنده ارائه میدید سپاسی بیکران دارم برا همه 
پیوسته شادروز و بهروز وپیروز باشید 

پاسخ
بادرود بدوست داران تابلو ال ای دی تو پرفایلم قبلا 3تا عکس آپلود کرده بودم که دریل ساخت خودم بود و حالابا همون دریل هم اولین تابلوی ال ای دی رو که ساختم دوباره آپلود کردم امیدوارم دوستان علاقمند بدونن که میتونن فقط با کمی دقت و حوصله میشه هر کاری رو انجام داد همت و دقت و ابزار همه چیز رو ممکن میکنه
بامید موفقیت دوستان علاقمند 
شاد و سرفراز باشید

پاسخ
merciiiiiiiiiiiiiii
پاسخ
ضمن عرض خیر مقدم به شما کاربر گرامی ؛

لطفاً برای تشکر ، فقط از گزینهء "سپاس" استفاده کنید دوست عزیز Angel

پاینده باشید ...

(6 آبان 1392، 06:20 عصر)maydio نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بادرود بدوست داران تابلو ال ای دی تو پرفایلم قبلا 3تا عکس آپلود کرده بودم که دریل ساخت خودم بود و حالابا همون دریل هم اولین تابلوی ال ای دی رو که ساختم دوباره آپلود کردم امیدوارم دوستان علاقمند بدونن که میتونن فقط با کمی دقت و حوصله میشه هر کاری رو انجام داد همت و دقت و ابزار همه چیز رو ممکن میکنه
شاد و سرفراز باشید

درود بر شما ...

کجا عکس این تابلو رو آپلود کردید دوست عزیز ؟ لینکش کجاست ؟
پاسخ
(26 آذر 1392، 11:00 عصر)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضمن عرض خیر مقدم به شما کاربر گرامی ؛

لطفاً برای تشکر ، فقط از گزینهء "سپاس" استفاده کنید دوست عزیز Angel

پاینده باشید ...

(6 آبان 1392، 06:20 عصر)maydio نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاد و سرفراز باشید

درود بر شما ...

کجا عکس این تابلو رو آپلود کردید دوست عزیز ؟ لینکش کجاست ؟

درود بر شما این لینک های عکس های آپلود شده جهت اطلاع شما دوست گرامی:

İmage
İmage

İmage

İmage

İmage

İmage
İmage
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: