با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انیمیشن تابلو روان
احسان جان :

لینکی که توی آخرین پست گذاشتی خرابه . اگه میتونی اصلاحش کن .
پاسخ
سلام وحید عزیز چه عجب کبری صغری چه خبر İmage

اینم نرم افزار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که داخل خود سایت آپلودش کردم.

پسورد سایتم اسم سایت هست که داخل خود فایل گذاشتمش

چون هی http اضافه میکنه نمیذارم:Dبرید خودتون نگاه کنید :D:D:D.
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
(6 فروردين 1392، 09:18 عصر)حسام مغربی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم نرم افزار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون هی http اضافه میکنه نمیذارم:Dبرید خودتون نگاه کنید :D:D:D.

سلام بر حسام گل :

والا کبری و صغری رو که نمیشناسم ExclamationExclamationExclamation... بر ایشان درود ...:D:D:D
یه مدتی رفته بودم شهرستان خونهء خواهرم اینا ... حالام اینجام در محضر دوستان ... فعلا"AngelAngelAngel

راستی تا حالا به این فکر کردی که چجوری میشه سخت افزاری بجای این ماژولهای چینی ساخت و اونو با برنامهء HD‌ مچ کرد ؟ بنظرت شدنیه اینکار ؟
پاسخ
(6 فروردين 1392، 08:43 عصر)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان جان :

با اینکه حسام جان گذاشته ولی بیا اینم لینکش:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه لینک بالا خراب بود برین به لینک زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*****عيب جامعه اين است که همه مي خواند آدم مهمي باشند ولي هيچ کس نمي خواهد فرد مفيدي باشد.*****
پاسخ
(6 فروردين 1392، 09:56 عصر)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(6 فروردين 1392، 09:18 عصر)حسام مغربی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون هی http اضافه میکنه نمیذارم:Dبرید خودتون نگاه کنید

سلام بر حسام گل :

والا کبری و صغری رو که نمیشناسم بر ایشان درود
یه مدتی رفته بودم شهرستان خونهء خواهرم اینا ... حالام اینجام در محضر دوستان ... فعلا"

راستی تا حالا به این فکر کردی که چجوری میشه سخت افزاری بجای این ماژولهای چینی ساخت و اونو با برنامهء HD‌ مچ کرد ؟ بنظرت شدنیه اینکار ؟
شدنی که هست بهشم فکر کردم اما سخته چون باید ببینی دیتا رو چطوری تبدیل میکنه و ما از تبدیل دیتا و مد گذاریش خبر نداریم وگرنه بقیش آب خوردنه

دیتاش رو که بفهمی برنامه رو طبق تشکیل اون دیتا میخونی برای ارسالشم همینطور

کار مشکل فهمیدن ساختار برنامست
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
(6 فروردين 1392، 10:12 عصر)ehsan2774 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(6 فروردين 1392، 08:43 عصر)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احسان جان :

با اینکه حسام جان گذاشته ولی بیا اینم لینکش:

اگه لینک بالا خراب بود برین به لینک زیر
سلام دوست عزیز و دیگر دوستان
لینکی که دادی داخلش یه سری برنامه دیگه هم هست .شما با برنامه های دیگه که اونجاست کار کردید؟
کسی از دوستان که اطلاعاتی در مورد برنامه های دیگه دارن که در سایت کیا سل هست بگن ممنون میشم
پاسخ
داداش این نرم افزارا مخصوص تابلو ثابت و روانه.
بگو با کدوم نرم افزار کار داری که بهت بگم چجوری ازش استفاده کنی ....
*****عيب جامعه اين است که همه مي خواند آدم مهمي باشند ولي هيچ کس نمي خواهد فرد مفيدي باشد.*****
پاسخ
(7 فروردين 1392، 01:58 عصر)ehsan2774 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش این نرم افزارا مخصوص تابلو ثابت و روانه.
بگو با کدوم نرم افزار کار داری که بهت بگم چجوری ازش استفاده کنی ....
من تو اونهمه نرم افزار فقط با hd کار کردم.و بلدم کارشو
میخواستم ببینم باقی نرم افزار ها چی هستن و کاربردشون چیه
یه خلاصه ای از نرم افرار رو بدونم .
ممنون
پاسخ
دوستان من تازه تو اینکار اومدم تابلو زدم الان هرچی فونت استفاده میکنم خو در نمیاد نمیدونم بیرون از چه فونتهایی استفاده میکنن که خوب نوشته معلوم میشه و خوشگل هم دیده میشه میتونین چندتایی فونت معرفی کنین یه سوال دیگه تو سویش چجوری میتونیم انیمیشن خوب بسازیم مثلا یه تلفن یا ماشین متحرک یا...
پاسخ
سلام دوستان اقا این انیمیشن که گذاشتین برا چه اندازه ای از تابلو خوبه کسی با تابلو شرکت سپاهان کار کرده
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: