با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انیمیشن تابلو روان
سلام دوستان
اولین پست تابلو روان رو زدیم اینشالا خوب پیش بره این تاپیک هم
من از دوستان که تو کار تابلو روان دست دارن ، میخواستم خواهش کنم انمیشن واسه تابلو بذارن اینجا خواهشا
یا یه لینک بدن واسه دانلود
پاسخ
انیمیشن ها باید بر اساس اندازهء تابلو طراحی بشن و هر انیمیشنی برای هر تابلویی مناسب نیست .
تعدادی انیمیشن رو در ضمیمه قرار دادم که منبع همهء اونها ، اینترنت هست .

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   GIF.rar (اندازه: 238.03 KB / تعداد دفعات دریافت: 564)
پاسخ
ممنون
ولی یه سری انمیشن های خوشکل هست که بیشتر ازش استفاده میشه
مثل چندتا دایره که تو هم میرن یا از این مواد منفجره ها(یه دایره تو پر که منفجر میشه و تیکه تیکه پخش میشه)
این فایل که زحمتشو کشیدن رو داشتم
اگه بازم چیزی شما یا دیگر دوستان دارن لطف کنن بذارن
پاسخ
اینگونه انیمیشن ها رو خودتون باید توسط انواع نرم افزارهای موجود ( مثل xara 3D و یا swishmax یا ... ) درست کنید ...
پاسخ
میشه اموزش بدید؟من متن رو بلدم باهاش کار کنم و افکت بذارم روش ولی اینکه یه عکس که من بخوام فرم فرم درست کنم بلد نیستم
پاسخ
متأسفانه امکان آموزش نرم افزارها در یک انجمن برق و الکترونیک وجود نداره و شما میتونید با مراجعه به سایر سایتهای مرتبط با نرم افزارهای کامپیوتری ، این آموزشها رو دریافت کنید .

شما باید یک فایل انیمیشن در ابعاد تابلوی مورد نظرتون درست کنید و سپس توسط نرم افزارهای مبدل فایل gif به کد hex ، اون رو روی تابلو نمایش بدید .
برای تبدیل انیمیشن های gif به کد hex نرم افزار آنلاین هم در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وجود داره .
پاسخ
با عرض سلام یه سوالی داشتم
کسي بلده چجوري ميشه تقویم شمسی برنامه رو نصب کرد واستفاده کرد من از تابلو طیف دانلود برنامه hdرو دانلود کردم ولی ساپورت نمیکنه یا من بلد نیستم ممنون میشم کمک کنید
پاسخ
(1 فروردين 1392، 01:54 صبح)sky_man847 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام یه سوالی داشتم
کسي بلده چجوري ميشه تقویم شمسی برنامه رو نصب کرد واستفاده کرد من از تابلو طیف دانلود برنامه hdرو دانلود کردم ولی ساپورت نمیکنه یا من بلد نیستم ممنون میشم کمک کنید

سلام دوست عزیز میشه بکم بیشتر درمورد تابلوتون توضیح بدید ؟

مثلا تابلوتون رو خودتون ساختید و الان میخواید با برنامه HD کنترلش کنید یا ازون ماژول آماده هاش چینی هستش ؟

اگه مورد اول باشه نمیتونید کنترل کنید چون اون برنامه برای کنترل های hd خودش نوشته شده اما اگه دومی هست برنامه HD2013 رو دانلود کنید توی قسمت زمانش تاریخ نمایش رو از منوی کشویی پرشین انتخاب کنید

یادتون نره که حتما برد کنترلتون هم باید شمسی رو پشتیبانی کنه آخه بعضی ها فقط میلادی رو دارن
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
اول اینکه با نرم افزار hd 2013 می تونین تقویم شمسی رو رو تابلو بزارین و منترلش کنین .

دوم اینکه با نرم افزار های مختلف می تونین انیمیشن بسازین حتی بعضی از نرم افزار ها می توان مخصوص تابلو ساختش و مستقیم کدش رو گرفت و تو برنامه گذاشت و استفاده کرد.

لینک دانلود نرم افزار :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*****عيب جامعه اين است که همه مي خواند آدم مهمي باشند ولي هيچ کس نمي خواهد فرد مفيدي باشد.*****
پاسخ
دمتون گرم حله داداش
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: