با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال بیسیم اطلاعات
سلام.

من میخام اطلاعات دمایی 4 نقطه رو با 4تا سنسور دمای DS18B20 رو به صورت بیسیم دریافت کنم یعنی دیگه نیازی به سیم کشی برای سنسورها نباشه.
کسی میتونه توی این زمینه کمکم کنه؟!
حداکثر بردی که میخام 100متره!

چون 4تا سنسوره به نظرتون با HMTR میشه؟!چون این ماژول توی یک فرکانس کار میکنه ....!!

پاسخ
بله با این سنسور میتونی این کارو بکنی 
پاسخ
دوست عزیز شما این 4 تا سنسور رو با یه پایه میکرو همون پرتکل wire-1 میخونی بعد با این فرستنده میفرستی و در اونطرف دوباره با یه ایسی که برنامشو نوشتی رو یه lcd نشون میدی
پاسخ
من میتونم بسازم هزینشو دریافت کنم یا فقط برنامشو بنویسمو یه هزینه دیگه بگیرم خواستین پیام بدین
پاسخ
با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی
شما میتونید از ماژول NRF2401 استفاده کنید که میتونه به صورت همزمان 6 دستگاه رو با آدرس دهی به هم مرتبط کنه 
اما از hmt-r نمیشه استفاده کرد
{بیهوده متاز که مقصد خاک است}
پاسخ
(16 خرداد 1394، 05:57 عصر)m.h.najafi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی
شما میتونید از ماژول NRF2401 استفاده کنید که میتونه به صورت همزمان 6 دستگاه رو با آدرس دهی به هم مرتبط کنه 
اما از hmt-r نمیشه استفاده کرد

سلام خیلی ممنون.
شما با این ماژول کار کردید؟!میشه یه نمونه برنامه بذارید؟!
چون من اصلا اشنایی ندارم!!!!
پاسخ
سلام کار کردن با هاش راحته یه سر به این لینک بزنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
{بیهوده متاز که مقصد خاک است}
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: