با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

نظرسنجی: ایا شما مایل هستید این موضوع برای اموزش ادامه پیدا کنه ؟
بله دوست دارم بیشتر بدونم
خیر
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش درست ارتباط میکرو با کامپیوتر
سلام دوستان
من میخوام برنامه ای به زبان vb6 بنویسم که از طریق اون برنامه بتونم پایه های یه میکرو (که این میکرو از طریق مدارش به USB کامپیوتر وصل شده) رو روشن و خاموش کنم
خودم برنامه نویسی vb6 بلدم ولی نمیدونم از چه دستوراتی و چطوری استفاده کنم و اینکه ما داده ای رو بفرستیم میکرو از چه طریقی میدونه داده ای اومده که باید دریافتش کنه و متناسب با اون، یک یا تعدادی از پایه هاشو روشن و خاموش کنه و مهم تر از همه اینکه این ارتباط حتما باید از طریق USB باشه
خواهشا هر کی هر اطلاعاتی حتی یه نکته کوچیک هم داره بهم بگه این مدار رو خیلی لازمش دارم توی اینترنت زیاد گشتم پروژه هم پیدا کردم اما چیز زیادی ازش سر در نیاوردم الان میخوام خودم بسازمش.
منتظر پاسخ تون هستم
پیشاپیش ممنون
پاسخ
کسی نبود
پاسخ
سلام دوستان این نرم افزار برای راه اندازی  این سخت افزار می باشد .

این نرم افزار با کامپایلر vb6  انجام شده دوستانی که مایلند به کامران محمودزاده درخواست کنند Heart

تا سورس برنامه در اختیارشون قرار بگیرد . :D

و اگر مشکلی در اجرای همچین پروژه های دارید در این تایپیک بگویید :D

İmage

:D:D:D:D:D:D
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: