با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ال سی دی های گرافیکی و تاچ اسکرین
من موبایلی ها (n96 چینی) رو راش انداختم با arm نه با avr با arm کتابخونه داره مثل lcd معمولی راش میندازی . فک کنم اگه با avr  راش بندازیم یکم کند باشه  . ولی گرافیکی سرعتش خوبه .
پاسخ
(25 مرداد 1392، 10:14 عصر)microoo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه Idea
مقاله زیر  در مورد اموزش راه اندازی glcd t6963 هستش و رفع مشکلات نمایش تصویر که code vision داشت
امیدوارم مفید باشهSleepy
خیلی خیلی ممنونShyShyShy

(26 مرداد 1392، 02:18 صبح)حسام مغربی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من تا حالا با تاچ موبایل کار نکردم

اما t6963 توشیبا 256*128  راه انداختم خیلی راحت درایو میشه .

میخواستم یه مثال واستون بذارم که دیدم مقاله های دوستان عزیز هست .

موفق باشید .
فقط دوستان یه سوال من مثل شما پولدار نیستم می خوام نوع 128*64 رو راه اندازی کنم ولی توی این مقاله نوع 128*240 راه اندازی شده با هم فرقی می کنه؟؟؟!!!
وقتی نتونی از دشمنات پیش دوستات حرفی بزنی وقت رفتنه...
پاسخ
نه دوست عزیز زیاد با هم فرقی ندارن
فقط محدوده عدد دهی برای کار با مختصات یکم کمتر میشه
بجای 128*240  مثلا میشه ======> 64*128 Idea
این روزها من خدای سکوت شده ام خفقان گرفته ام تاآرامش اهالی دنیا خط خطی نشود...
اینجا زمین است رسم آدمهایش عجیب است
اینجا گم که میشوی بجای اینکه دنبالت بگردنند فراموشت میکنند.........:(:(
پاسخ
(20 مرداد 1392، 06:07 صبح)بابا برقی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میکروتون چیه ؟
من دوتاش رو راه انداختم اگه پردازنده تون avr از lcd گرافیکی استفاده کنید این pdf میتونه توی راه اندازی تاچ کمکتون کنه .

با سلام و خسته نباشید خدمت شما.
این فایلی که شما اپلود کردید رو من خوندم اما کامل متوجه نشدم چجوری باید یه تاچ رو به میکرو وصل کرد.
اگر براتون مقدوره یه فایل پروژه تاچ روشن کردن led رو بذارید که هم بنده و هم دوستان استفاده کنن.
با تشکر.slc
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: