با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسم اين قطعه در پروژه قفل رمز ديجيتال
سلام
اين قطعه در پروژه قفل رمز ديجيتال اسمش چيه ؟
اين هم عكس :    
اين هم لينك پروژه : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون
پاسخ
(26 تير 1392، 02:40 عصر)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اين هم عكس :
اين هم لينك پروژه : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

بنظرم اونا مقاومت هستن که یه سرشون به هم وصل شده و به مثبت Rolleyes

دلیل ویرایش: اشتباها به زمین وصله نوشته بودم :D
support.wle.ir
پاسخ
آره احتمالا مقاومته
شاید همون مقاومت آرایه ای باشه(اگه درست گفته باشم)
پاسخ
بله طبق گفته ی هادی جان اونا مقاومت هستند ولی به مثبت وصل شدن
پاسخ
(26 تير 1392، 02:49 عصر)hadikh73 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله طبق گفته ی هادی جان اونا مقاومت هستند ولی به مثبت وصل شدن

بله حق با شماست به مثبت وصل شدن. من دیدم رفته سمت پایه 1 السیدی دیگه گفتم حتما به زمین وصل شده :D :D
support.wle.ir
پاسخ
سلام
دست همگي درد نكنه.
اون پتانسيومتر ، 10 كيلو هستش ديگه ؟
اون مقاومت كه سوال كرده بودم مقاومت معموليه ديگه ؟ درسته ؟
ممنون

سلام
فيوزبيت هاش تنظيم خاصي داره ؟
ممنون
پاسخ
(26 تير 1392، 02:40 عصر)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اين هم عكس :

ممنون
اقا این مقاومته
تو فروشگاه ایران میکرو وجود داره
İmage

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
(26 تير 1392، 04:53 عصر)kamran0080 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا این مقاومته
تو فروشگاه ایران میکرو وجود داره
İmage
اسمش چیه؟
الان بخوام بخرم باید بگم چی می خوام؟
پاسخ
اسمش مقاومت آرایه ای هستش
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: