با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از ریموت های ارزان قیمت چینی در avr
Exclamation 
بنده قصد استفاده از ریموت های چینی در avr را دارم. نمونه ای از این ریموت ها در fm player های اتومبیل مشاهده میشوند. معمولا کانال های بسیاری دارند.
شیوه ارسال این کنترل ها NEC میباشد.
İmage
--------------------------------------------------------------------------------
اینگیرنده ی استفاده شده در مدار tsop1738 میباشد. که با توجه به دو رقم آخر فرکانس آن 38k است
İmage

هم نرم افزار مفید در زمینه های مختلف:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما میتوانید پروتکل NEC را به وسیله ی آن به دقت بررسی کنید.
من فرستنده رو جلوی گیرنده مادون قرمز  2  پایه گرفتم و گیرنده رو به پورت mic کامپیوتر وصل کردم و
این عکس رو از طریق نرم افزار اسکوپ کامپیوتر گرفتم:
İmage
امیدوارم با همت شما بزرگواران این کار تکمیل شود...
پاسخ
آقا بسم الله.
ما كه چيزي بلد نيستسم. اساتيد شروع كنيد.
ما منتظريم.
در ضمن از اين ريموت ها هم ميشه براي تابلو هاي ال اي دي استفاده كرد.
پاسخ
نوع دیتا rc2 y یا rc5  هست زمان  استارت 2.4 ثانیه و زمان 1 دیتا 1.2 ثانیه  و 0 دیتا 0.6 ثانیه هست

Y رو نادید بگیرید این زمان ها رو که گفتم برای یک بودن دیتا هست مابین دیتا 0.6 ثانیه صفر هست
پاسخ
نوع دیتا فکر میکنم nec است مهندس
این فایل رو یکی از دوستان ارسال کردند اما در نشان دادن کد ها کمی خطا داشت...
اصل روال اینطوریه که سیگنال ها رو پس از دریافت در آرایه ای زخیره میکنیم سپس با دستورات case اعمال مختلف انجام میدهیم.
مهندسین اگه اطلاعاتی در این زمینه دارند لطفا به اشتراک بذارند.
ممنون.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: