با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از کجا باتری خورشیدی بگیرم؟
سلام
از کجا باتری خورشیدی بگیرم؟
شماره جایی رو سراغ دارید؟
قیمتش حدودا چقدره؟
پاسخ
سلام به سینای عزیز :

ما که نمیدونیم شما کجا زندگی میکنید تا به شما آدرس یا شماره تلفن بدیم .

وانگهی ...

از شما که ظاهرا" در اینترنت بسیار هم فعال هستید بعیده که این سؤالات رو بدون جستجویی ساده در بین انواع و اقسام فروشگاههای قطعات الکترونیکی اینترنتی مطرح کنید !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بالاخره توی یکی از این فروشگاهها باید بتونید قیمت بگیرید ....

موفق باشید
پاسخ
(29 خرداد 1392، 04:28 عصر)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به سینای عزیز :

ما که نمیدونیم شما کجا زندگی میکنید تا به شما آدرس یا شماره تلفن بدیم .

وانگهی ...

از شما که ظاهرا" در اینترنت بسیار هم فعال هستید بعیده که این سؤالات رو بدون جستجویی ساده در بین انواع و اقسام فروشگاههای قطعات الکترونیکی اینترنتی مطرح کنید !

بالاخره توی یکی از این فروشگاهها باید بتونید قیمت بگیرید ....

موفق باشید
سلام خدمت شما استاد عزیز
این فروشگاه هارو قبلا گشتم
ولی خب یه کمی گرون درمیاد از اینجا بگیرم
من آذربایجان غربی هستم
اگه شماره تلفن تهران رو بدید چه بهتر
واسه یکی از آشناها میخوام
یه باغ دارن میخواد 5تا لامپ 40 وات فقط واسه شبا روشن کنه
حالا چیا لازم داره؟قیمتش حدودا چقدر تموم میشه؟
بازم تشکر
پاسخ
(29 خرداد 1392، 11:32 عصر)sina_browser نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت شما استاد عزیز
این فروشگاه هارو قبلا گشتم
ولی خب یه کمی گرون درمیاد از اینجا بگیرم
من آذربایجان غربی هستم
اگه شماره تلفن تهران رو بدید چه بهتر
واسه یکی از آشناها میخوام
یه باغ دارن میخواد 5تا لامپ 40 وات فقط واسه شبا روشن کنه
حالا چیا لازم داره؟قیمتش حدودا چقدر تموم میشه؟
بازم تشکر
من هم به اساتید سلام میگم ... و همچنین به شما سینای عزیز

1 - قیمتها همون حدودی هستند که داخل سایتها نوشته و طبیعیه که گرون هم هستند . کلا" سلولهای خورشیدی خیلی هزینهء بالایی دارند . همه جا همینطوره

2 - بنده شماره فروشگاهی ندارم که به شما ارائه کنم . شاید دوستان دیگر داشته باشند

3 - سلولهای خورشیدی که از اسمشون مشخصه با خورشید کار میکنند و نه با نور ماه ! ( حالا بر فرض که هر شب هم مهتابی باشه !!! ) Exclamation اگه روشنایی برای شب میخوان ، باید از برق شهری استفاده کنند و بابتش پول بپردازند !:D:D:D

4 - با توضیحاتی که شما دادید ، من فقط میتونم به شما این وسایلو پیشنهاد کنم :

چند متر سیم سفید برق ــ 5 عدد لامپ 40 وات ــ 5 عدد سرپیچ ــ یک عدد 2 شاخهء برق 220 ولت ــ فازمتر ــ سیم چین ــ و سایر متعلقات لازم
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

( من واقعا"شرمنده ام . از شوخ طبعی بنده دلگیر نشو ;).... آخه مؤمن ... یک مقدار اطلاعات بیشتر بده تا بشه راهنمایی کرد :s:s:s:s:s )
پاسخ
آقا مرسی
راهنماییت بیسته:D:D:D
شرمنده من ناقص توضیح میدم
امیدوارم این دفه کامل توضیح بدم
طرف گفت اونجا قبلا از موتور برق یا همون ژنراتور استفاده میکردم اما دردسر داشت
حالا هم به گفته خودش اونجا به برق دسترسی ندارن و میخواد با همین باتری ها روشنش کنه
پس نتیجه میگیریم که به این وسایل نیاز داریم:
سلول خورشیدی - باتری با آمپر بالا یا همون باتری ماشین - اینورتر و لامپ و سیم و غیره
به همین سادگی به همین خوشمزگی:D
حالا من میخوام بدونم که اینا حدودا چقد هزینه دارن؟
پاسخ
(30 خرداد 1392، 01:03 صبح)sina_browser نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا مرسی
راهنماییت بیسته:D:D:D
شرمنده من ناقص توضیح میدم
امیدوارم این دفه کامل توضیح بدم
طرف گفت اونجا قبلا از موتور برق یا همون ژنراتور استفاده میکردم اما دردسر داشت
حالا هم به گفته خودش اونجا به برق دسترسی ندارن و میخواد با همین باتری ها روشنش کنه
پس نتیجه میگیریم که به این وسایل نیاز داریم:
سلول خورشیدی - باتری با آمپر بالا یا همون باتری ماشین - اینورتر و لامپ و سیم و غیره
به همین سادگی به همین خوشمزگی:D
حالا من میخوام بدونم که اینا حدودا چقد هزینه دارن؟
سلام سینا جان
به ارومیه نزدیک هستی ؟
تو فلکه خیام یک مغازه به نام (راستش یادم نیست اسمش نمیدونم بابا خان بود بابا کرم بود خلاصه یه بابا داشت اسمش :-/) اونجا شاید پیدا بشه چند دفعه ای ازش خرید کردم ارشیو کاملی از قطعات داره :( . این اشک ذوق بود :D
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: