با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش گام به گام ساخت تابلو ثابت با نرم افزار corel
سلام دوستان
من یه مشکلی در کار با این دو نرم افزاری که در زیر معرفی می کنم دارم

بیان گام به گام یه تابلو روان بسازیم ( با نرم افزار کورل )
اولین گام نصب این نرم افزار corel drow x5
مرحله بعد نصب نرم افزار led tools x5

بعدش وارد نرم افزار corel drow x5 بشین
متن مورد نظر تون رو بنویسین
ابزار پیکان ( فلش) رو از سمت چپ انتخاب کنین و رو متن کلیک کنین و بعد کلیدهای ترکیبی ctrl +Q رو بزنین .
بعد برین و از سمت راست رو رنگ مشکی راست کلیک و روی رنگ سفید کلیک کنید.

بعد کلید f8 رو بزنین و یک جایی واسه متن انتخای کنین و متن زیر رو داخلش بنویسین

کد:
.. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. .. ..

یه 10 تا 20 تا از اینا بنویسین
بعد رو ابزار پیکان ( فلش ) از سمت چپ کلیک کنین و رو نقطه ها کیلیک کنین و به آدرس زیر برین

کد:
text >>>> fit text to path

کلیک کنین و رو متن اصلیتون ( اولیه ) کلیک کنین

مشکل من همین جاست
روی متن کلیک نمیشه و یه هشدار میده
عکس زیر رو ببینین:

از اینجا به بعد نمیدونم باید چیکار کنم و از این نرم افزار led tools چجوری استفاده کنم
اگه دوستان بتونن کمک کنن و یا فایلی در این طمینه بزارن ممنون میشم.
ویرایش شد / .
عکس مورد نظر شما در انجمن آپلود شد
*****عيب جامعه اين است که همه مي خواند آدم مهمي باشند ولي هيچ کس نمي خواهد فرد مفيدي باشد.*****
پاسخ
سلام دوست عزیز
شما باید روی نقطه هایی که کپی کردید کلیک راست کرده و گزینه ی convert to artistic text رو بزنید و بعد ادامه ی کار رو انجام بدید;)
یا راهی خواهیم یافت
یا راهی خواهیم ساخت...!
پاسخ
ضمن تشکر از شما دوستان عزیز :

لطفا" برای آموزش نرم افزار ، تاپیک جداگانه ایجاد کنید تا اصل موضوع این تاپیک با موضوعات متفرقهء آموزشی دربارهء نرم افزار کورل مخلوط نشه ...

ممنونم
پاسخ
(20 اسفند 1391، 09:26 عصر)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضمن تشکر از شما دوستان عزیز :

سلام دوست عزیز
شما باید روی نقطه هایی که کپی کردید کلیک راست کرده و گزینه ی convert to artistic text رو بزنید و بعد ادامه ی کار رو انجام بدیدİmage

دوست عزیز
ممنون از پاسختون
منظور شما از ادامه کار اینه که برم به text>> fit text to path رو بزنم رومتن کلیک کنم

انجام دادم و نشد دوباره همون ارور رو داد.
*****عيب جامعه اين است که همه مي خواند آدم مهمي باشند ولي هيچ کس نمي خواهد فرد مفيدي باشد.*****
پاسخ
یه تاپیک جدید درست کردم
اگه آموزشی دارین به لینک زیر برین.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
تا اینجا جلو رفتمواگه میشه ادامه اموزش رو بزارید.ممنون
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: