با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کار با نرم افزار LED tools برای ساخت تابلو ثابت
(5 ارديبهشت 1393، 11:31 صبح)chia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چطور میشه ۱۸۰۸ led قرمز رو تقسیم کرد با رپش بدون مقاومت . اون مقاومتی که میزاریم باید چقدر باشه یعنی چطور محاسبه میشه ، و این که منبعی که استفاده میکنیم برای تغذیه چطور حساب میشه

اگه تعدادی led کم اومد باید چکار کرد ، لطفا راهنمایی کنید .

با دانستن مشخصهء ولتاژ LED و سپس استفاده از قانون اُهم برای سری و موازی کردن اونها ...

نقل قول: با رپش بدون مقاومت

این یعنی چه !؟

واضحتر بیان کنید که چکار میخواید انجام بدید ...

(ضمناً پرسش خودتون رو در محل مناسبی مطرح نکردید !)
پاسخ
سلام
من coreldrawx5 و ledtools5رو نصب کردم بعد از اين که پنجره runmacroباز مي کنم بعد انتخاب ledtool5, run مي کنم پيغام زير مي ده
you havent installed service pak2 or service pak3 for corldraw5

حالا باید چه کار کرد
چه خوبه که اگه کسی دوستت داشت علتش محبت نباشه بلکه تو شایسته دوست داشتن باشی
پاسخ
(8 ارديبهشت 1393، 03:23 عصر)setarehshab نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من coreldrawx5 و ledtools5رو نصب کردم بعد از اين که پنجره runmacroباز مي کنم بعد انتخاب ledtool5, run مي کنم پيغام زير مي ده

حالا باید چه کار کرد
باید سرویس پک 2 یا 3 رو نصب کنی
پاسخ
(8 ارديبهشت 1393، 11:21 عصر)iNano نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(8 ارديبهشت 1393، 03:23 عصر)setarehshab نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

حالا باید چه کار کرد
باید سرویس پک 2 یا 3 رو نصب کنی
خب اره معنی که همینه. چی هست مربوط به کرله یا ال ی دی تولز . جه حوری پیدا ش میشه کرد
پاسخ
به گمونم باید برای corel باشه
با یه ورژن بالاتر میتونی تست کنی (پرتابل بگیر تست بزن)
پاسخ
سلام
الان تونستم اکتیوش کنم توسط این آموزش و این چندتا نکته .حالاکه داغ داغ می زارمش تو انجمن

اگه کدرو دفعه اول پیدا نکردین هی F3بزنید تاپیدا بشه
.zip   amozesh.zip (اندازه: 575.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 49)
پاسخ
با سلام خدمت دوستان
آقا دیگه خسته شدم چهااااااااااااااااااار روزه فقط کارم پشت سیستم شده نصب و انیستال انواع ورژن های کرل و led tools ،خدا رو شکر بعد از 2 روز تونستم کرل 14 یا همونX4 رو نصب و کرک کنم ولی......................

امان از دست این led tools هر کاری کردم نمیشه تمامی وژن ها رو امتحان کردم تا اینکه تریال شد هر کاری کردم با winhex کد اکتیو بگیرم نشد یعنی ی چیزی حدود ده تا کد در آوردم ؛اونا رو وارد و اکتیو رو میزنم ولی اتفاقی نمی افته هیچ خبری نمیشه؛
هچی دیگه امروز ویندوز رو عوض کردم (XP SP3) از نو کرل x4 رو نصب کردم بعدش led tools باز امتحان کردم کد اکتیوا رو ولی فایده نداره ،دوستان خواهشا راهنمایی کنین،

با سلام خدمت دوستان
آقا دیگه خسته شدم چند روزه فقط کارم پشت سیستم شده نصب و انیستال انواع ورژن های کرل و led tools ،خدا رو شکر بعد از 3 روز تونستم کرل 14 یا همونX4 رو نصب و کرک کنم ولی......................

امان از دست این led tools هر کاری کردم نمیشه تمامی وژن ها رو امتحان کردم تا اینکه تریال شد هر کاری کردم با winhex کد اکتیو بگیرم نشد یعنی ی چیزی حدود ده تا کد در آوردم ؛اونا رو وارد و اکتیو رو میزنم ولی اتفاقی نمی افته هیچ خبری نمیشه؛
هچی دیگه امروز ویندوز رو عوض کردم (XP SP3) از نو کرل x4 رو نصب کردم بعدش led tools باز امتحان کردم کد اکتیوا رو ولی فایده نداره ،دوستان خواهشا راهنمایی کنین،

کدهایی ک با وین هگز دارم دارم ایناس،
4F1B12F918C4DFFA76E148C1B75
E04F1B12F918C4DFFA76E148C1B75

OLE04F1B12F918C4DFFA76E148C1B75
14722F1B-12F918C4-DFFA76E1-48C1B754

6bda2e86d6cf5909e6966eeeaa590bc1

OLEC03E3A0C9E5349ABA87B4B670652

OLE04F1B12F918C4DFFA76E148C1B75

A8F03BE3-EDB74972-821FAF6F8-EA34884

1B1CAD8C-2DAB11D2-B6040010-4B703EFD

AASD3BE3-EDB74972-821FAF6F-8EA34884

F8E57213-FA52BE1A-41EC619B-8C4D7A0D
(تو عکسای بچه های ک موفق شدن از وین هگز کد اکتیو بگیرن و تو ی فیلم دیدم قبل از کد اکتیو همون کد با حروف کوچیک قبل از کد اصلی هست ولی متاسفانه من همیچین چیزی نمیبینم)
البته اینا رو با کلی جستوجو پیدا کردم ،تو اکثر آموزشا گفته مقداری بالاتر یا پایین تر از عبارت سرچ شده،اما واسه من قرو قاطی هست حالا هم که کپی-پیست میکنم بعد اکتیو رو میزنم هیچ اتفاقی نمیافته..........
پاسخ
دوست عزیز شما میتونی از نرم افزار snd برای کرکش استفاده کنی میشه گفت ساده تر از win hex هستش اموزشش هم تو نت زیاده اگه لینک دانلود اموزشش رو پیدا کردم برات میزارم
انسان هایی هستند که دیوار بلندت را میبینند ولی به دنبال همان یک اجر لق میان دیوارت هستند تا تو را فرو بریزند تا انکارت کنند و دست روزگار هم هلت میدهد
ولی قرار نیست تو بیفتی اگر بی تاب نباشی و خودت را به اسمان گره زده باشی اوج میگیری به همین سادگی

پاسخ
ممنون میشم لینک بدین،
والا دیگه خسته شدم،بس ک با این برنامه ور رفتم!

مرسی
پاسخ
İmage

آخر شد İmage

İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage İmage
فقط ب اونایی ک شرایط منو داشتم بگم اصلا نگران نباشید،فقط سعی کنید اگه شده صد بارررررررررر : İmage

موفق باشید İmage
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: