با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کار با نرم افزار LED tools برای ساخت تابلو ثابت
(27 ارديبهشت 1392، 06:30 عصر)حسام مغربی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وحید جان من کورل 6 رو کرک کردم یکم سخت بود اما شد

اگه هنوز مشکلت حل نشده بگو برات یه فایل ویدیویی بذارم مو به مو توضیح داده
حسام جان ... نیکی و پرسش ؟

این آی دی مربوط به LEDtool منه که ورژن 6 هست و خود برنامهء کورل من ورژن X5 هست :
F0F2DE36
یه جا خوندم که نوشته بود مشکلی نداره و LEDtool6 روی Corel X5 هم جواب میده و کرک میشه . ولی من که نتونستم !:(

یه فایل ویدئویی خودم دانلود کردم . برنامهء winhex هم دارم . اما طبق اون فیلم که جلو میرم ، از یه جایی به بعد ، دیگه winhex من مثل فیلم نیست که بتونم ادامه بدم . فرق دارن !!!
ببین میتونی کد اکتیو این آی دی رو برام در بیاری ... اگه نتونستی ، لطف کن برام توضیح بده دقیقا" چه چیزهایی رو باید نصب کنم و بعدش چیکار کنم...

مرسی
پاسخ
وحید جان فکر کنم یکبار سریال رو گیر بیاری دیگه اون سریال برای همیشه روی سیستمت جواب میده

فکر نکنم من بتونم برات سریال درست کنم چون باید با آی دیه مال خودت باشه

ولی این روش رو امتحان کن 100% جواب میده من که جواب گرفتم البته یکمی اذیت شدم داشتم نا امید میشدم !
برای کرکش باید 7 خان رو رد کنی

ورژن مال من جفتشونم 6 بود

من ازین لینک برنامش رو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کردم
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
ممنونم ازت حسام جان ... اون فیلمو خودم قبلا" داشتم . با راهنمایی اون نتونسته بودم کرک کنم !

اما خودم دست بکار شدم و همین الان موفق شدم هر دو تا نسخهء LEDtool 5 و همچنین LEDtool 6 رو در برنامهء CorelDraw X5 با کمک برنامهء Winhex کرک کنم ...IdeaIdeaIdea

ShyShyShyShyShyShyShyShy

به خودم تبریک میگم ... دستاورد بزرگی بود !:D:D

İmage İmage
پاسخ
pixer جان شرمنده چند وقتی نیومده بودم تو این تاپیک ندیدم که ای دی تو دادی ولی خوب شد نیومدم خودت پیدا کردی و حالا خوشحالم که علمداری میکنی:))
پاسخ
دوستمون منابع خوبی رو گفت اگه کمک خواستین من در خدمتم
پاسخ
آقا برو تو edit macro سه تا خط if هستش بزن همشو پاک کن
دیگه نمیاد
پاسخ
مهدی جان زون فیلمی که گذاشتیم استفاده کن یکم سختی داره اما نشد نداره

من1روز صبح تا شب علافش شدم گفتم دیگه نمیشه !

اما اینقدر بهش گیر دادم تا روش رو کم کردم

فقط فیلم و بادقت ببین و هی انجام بده
آدم تا چیزی رو به کسی یاد نده خودش یاد نمیگیره !
پاسخ
(15 شهريور 1392، 04:37 عصر)'elecom west capital' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
aqa salam ye lotfi bokonid dar haghe man in winhex o vase manam bezarid va lotf konid tarigheye crac kardane ledtool-x5 o ham begid mamnon misham

[uyari]طبق قوانین سایت تایپ فنگلیش ممنون می باشد در صورت تکرار اخطا میگیرید[/uyari] 
[button=http://wle.ir/forum/showthread.php?tid=432]قوانین ارسال پست در انجمن[/button]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
لطفا یک نمونه تابلو با ledtool5 طراحی کنید و آموزشش رو به صورت فیلم بزارید
پاسخ
(25 اسفند 1391، 02:04 عصر)'Pixar' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25 اسفند 1391، 11:14 صبح)'ehsan2774' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش تو همین فیلم آموزشی که گذاشتم با نرم افزار led tools گفته چقدر led بکار رفته تو متن.

بله احسان جان ... حق با شماست . جالب بود من نمیدونستم این قابلیت رو هم داره . مرسی ...

پس با این اوصاف ، دیگه نیاز به برنامهء جانبی خاصی نیست و فقط یه ماشین حساب کار این دوستمونو راه میندازه ...:D

لینک خرابه
فایل پیدانمیشه
لطفا درستش کنید

پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: