با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کار با نرم افزار LED tools برای ساخت تابلو ثابت
(24 اسفند 1391، 03:49 عصر)Intel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مغازه ی تابلو سازی دارم و از این برنامه برای چیدن استفاده می کنم اما دنبال یه برنامه میگردم که حروف رو بهش دادی تعداد تقریبی led رو بهت بده تا بتونی یه قیمت به مشتری بدی ؟ اگه شما سراغ دارین ممنون میشم

چون هیچوقت از قبل معلوم نیست که اندازهء حروف چقدر خواهند بود و همچنین از چه فونتی قراره استفاده بشه ، بنابراین همهء این فاکتورها در افزایش یا کاهش تعداد LED هامؤثر خواهند بود و لازمه که براش یک برنامهء اختصاصی نوشته بشه . چون وجود خارجی نداره ( حداقل تا این لحظه که من ندیدم )

با ویژوال بیسیک میتونید این کارو انجام بدید ... اگه بلد نیستید میتونید سفارش بدید تا با مبلغ نه چندان زیادی براتون بنویسند .

درسته که هزینه میکنید . اما از اونجایی که ظاهرا" ساخت تابلو ثابت شغل شماست و مدام باهاش سرو کار دارید ، خیلی زود هزینه رو بهتون برمیگردونه و از طرفی ، کار راه انداز هم میشه براتون .
پاسخ
(25 اسفند 1391، 11:14 صبح)ehsan2774 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش تو همین فیلم آموزشی که گذاشتم با نرم افزار led tools گفته چقدر led بکار رفته تو متن.

بله احسان جان ... حق با شماست . جالب بود من نمیدونستم این قابلیت رو هم داره . مرسی ...

پس با این اوصاف ، دیگه نیاز به برنامهء جانبی خاصی نیست و فقط یه ماشین حساب کار این دوستمونو راه میندازه ...:D
پاسخ
اگه فایل های pdf و یا فیلم و یا .... دارین بزارین استفاده کنیم.

در ضمن نرم افزار led tools من اجرا نمیشه و میگه باید sp3 باشه و از یه انجمنی خوندم که به آدرس زیر برم و اجراش کنم :
C:\Users\pc name \AppData\Roaming\APSoftMacro\X5
جای pc name اسم کامپیوترتونه .
بعد از اونجا می تونی ازش استفاده کنی .

بعدش می خواستم بدونم که با این شرایط میشه مثل فیلم ازش استفاده کرد یا نه ؟؟؟

سیستم من :
win 7 . 32 byti.
*****عيب جامعه اين است که همه مي خواند آدم مهمي باشند ولي هيچ کس نمي خواهد فرد مفيدي باشد.*****
پاسخ
wle.ir/softwar/corel%20draw%20(دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک دیگه از آموزش کورل که از تو همین سایت برداشتم که کامل تر شه

البته بدون http://
*****عيب جامعه اين است که همه مي خواند آدم مهمي باشند ولي هيچ کس نمي خواهد فرد مفيدي باشد.*****
پاسخ
(24 اسفند 1391، 03:49 عصر)Intel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مغازه ی تابلو سازی دارم و از این برنامه برای چیدن استفاده می کنم اما دنبال یه برنامه میگردم که حروف رو بهش دادی تعداد تقریبی led رو بهت بده تا بتونی یه قیمت به مشتری بدی ؟ اگه شما سراغ دارین ممنون میشم

دوست عزیز با همون نرم افزار کورل هم میشه حساب کرد. سه LED انتخاب کن. سپس کل مجموعه رو انتخاب کن. پایین صفحه سمت چپ نوشته از این نمونه سوراخ (پایه LED) دقیقا 420 تا هست.. به همین راحتی.. خود نرم افزار led toolls هم این قابلیتو داره که دوستان گفتن
پاسخ
(2 فروردين 1392، 08:11 عصر)Tesla نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز با همون نرم افزار کورل هم میشه حساب کرد. سه LED انتخاب کن. سپس کل مجموعه رو انتخاب کن. پایین صفحه سمت چپ نوشته از این نمونه سوراخ (پایه LED) دقیقا 420 تا هست.. به همین راحتی.. خود نرم افزار led toolls هم این قابلیتو داره که دوستان گفتن

ممنون از شما
درسته این قابلیتو کورل و led tools هم دارن .
ShyShy
پاسخ
سلام :

من متأسفانه هر چقدر تلاش کردم موفق نشدم حتی با توجه به فیلم آموزشی روش کرک کردن LED Tools اونو کرک کنم . خیلی وقت پیش روی سیستم خونه کرک کرده بودم LED tools 4 رو . اما الان روی لپ تاپم به هیچ عنوان نمیشه . هیچکدوم از نسخه هاشو !:(:(
پاسخ
(10 ارديبهشت 1392، 04:31 صبح)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام :

من متأسفانه هر چقدر تلاش کردم موفق نشدم حتی با توجه به فیلم آموزشی روش کرک کردن LED Tools اونو کرک کنم . خیلی وقت پیش روی سیستم خونه کرک کرده بودم LED tools 4 رو . اما الان روی لپ تاپم به هیچ عنوان نمیشه . هیچکدوم از نسخه هاشو !:(:(

سلام دوستان من LED Tools رو نصب میکنم ولی تو کرل پیدا نمیکنم و نمیدونم باید از کجا اجراش کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین خواهش میکنم جواب بدین دوستان من بدجوری لازم دارمش ممنون
:s :s :s :s :s :-/ :))

دوستان عزیز خسته نباشید هر کس فیلم آموزش کار با نرم افزار LED tools را از اینجا دانلود کرده دوباره تو آپلود سنتر سایت آپ کنه دیگه نمیشه دانلود کرد ممنووووووووووووووووون ازتون
پاسخ
(21 ارديبهشت 1392، 12:38 صبح)a1372mir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10 ارديبهشت 1392، 04:31 صبح)Pixar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام :

سلام دوستان من LED Tools رو نصب میکنم ولی تو کرل پیدا نمیکنم و نمیدونم باید از کجا اجراش کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین خواهش میکنم جواب بدین دوستان من بدجوری لازم دارمش ممنون
:s :s :s :s :s :-/ :))

دوستان عزیز خسته نباشید هر کس فیلم آموزش کار با نرم افزار LED tools را از اینجا دانلود کرده دوباره تو آپلود سنتر سایت آپ کنه دیگه نمیشه دانلود کرد ممنووووووووووووووووون ازتون

ببین داداش کورل اجرا کن
بعدش led tools رو اجرا کن
تمام
( مال خودمو همین کارو کردم)

برای آپلود فایلش هم من اگه داشتم برات آپلودش می کنم.
پاسخ
من که نتونستم دانلود کنم
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: