با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش تصویری چیدن led دور متن با نرم افزار کورل دراو
(26 شهريور 1392، 07:54 عصر)'mohammadstar4' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال . وقتی توی روش بالا که توضیح دادین شکل دو تا پایه ال ای دی رو روی دور شکلم پخش میکنم یکنواخت پخش نمیشه و هی کوچیک تر میشه چیکار کنم ممنون از آموزش عالیتونİmage

سلام دوست عزیز اگه میتونید یک نمونه از متنی که ال ای دی هارو دور اون چیدین بزارید چون منظورتونو خوب متوجه نشدم. ممنون

بیشتر کسانی موفق شده اند که کمتر تعریف شنیده اند
پاسخ
سلام به دوستان

نرم افزار کورلم تا دیروز خوب کار می کرد اما امروز بعضی گزینه هاش مثله کپی و کات و save غیر فعال شدن، دلیلش چی می تونه باشه؟

İmage
پاسخ
(7 آبان 1392، 05:57 عصر)'novin89' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان

نرم افزار کورلم تا دیروز خوب کار می کرد اما امروز بعضی گزینه هاش مثله کپی و کات و save غیر فعال شدن، دلیلش چی می تونه باشه؟

İmage

شما باید یک صفحه جدید باز کنید تا اونها فعال بشن
با دکمه های CTRL+N این کار رو کنید

پاسخ
(7 آبان 1392، 08:37 عصر)blogeab نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما باید یک صفحه جدید باز کنید تا اونها فعال بشن
با دکمه های CTRL+N این کار رو کنید

سلام

نه خب وقتی باز هم میکنم به همین شکل هست، چه فایل های قبلی رو باز کنم و چه فایل جدید.
پاسخ
با سلام
معمولا وقتی برنامه ای نسخه کامل نباشه یعنی دمو باشه اینطور میشه و این امکانات غیرفعال میشه
از منوی help ببینید برنامه کرک یا رجیستر شده؟
پاسخ
(8 آبان 1392، 11:04 عصر)iNano نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
معمولا وقتی برنامه ای نسخه کامل نباشه یعنی دمو باشه اینطور میشه و این امکانات غیرفعال میشه
از منوی help ببینید برنامه کرک یا رجیستر شده؟

سلام بله موقع نصب که به اسمه خودم رجیستر شده همچنان هم رجیستر هست.

در حال حاضر برای اینکه کارم راه بیوفته میام آنیستال می کنم و دوباره نصب می کنم،
پاسخ
سلام.
بسیار متشکر از زحمات شما. یه سوال . اگه ما بخواهیم یک متن تک خطی داشته باشیم و نخواهیم که متنمون دو خطی مثل نئون باشه چطوری باید توی نوشته مون رو تک خطی کنیم. مثلاً یک ردیف led  از داخل متنمون عبور کنه نه دو ردیف . با این روش شما نه ال ای دی تول .
ممنون خیلی مهمه برام.

پاسخ
(22 مرداد 1392، 11:54 عصر)mojimmmmm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان عزیز امروز یه آموزش قرار دادم که با استفاده از این آموزش میتونید بدون استفاده از led tool ال ای دی ها رو دور متن بچینید.
روش کار خیلی آسونه فقط یه ذره دقت میخواد.:)
امیدوارم که خوشتون بیاد و به کارتون بیاد.
اگه سوالی بود درخدمت دوستان هستم.Angel

İmage

ممنون از آموزشتون ولی من یه مشکلی داشتم
میخواستم همه ال ایدی هارو سری بچینم باید چکار کنم
پاسخ
چجور میشه یک خطه طراحی کرد یعنی نمیخوام کل دور حروف ال ای دی باشه فقط یک یک باشه
ممنون میشم بتونید کمکم کنید
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: