با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش تصویری ساخت تابلو led(ترکیبی)با پلکسی شفاف
ممنون مرسی ولی ای کاش مدار میکرو که برای انیمیت کردن متن بود هم میگذاشتید...İmage
پاسخ
(15 مهر 1392، 04:27 عصر)'shen' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون مرسی ولی ای کاش مدار میکرو که برای انیمیت کردن متن بود هم میگذاشتید...İmage

سلام دوست عزیز،  فایل مدار از سیستمم پاک شده اگه وقت کنم طراحی کنم در چند روز آینده یا شماتیکشو قرار میدم یا PCB مدار فلاشر رو.
با تشکر.

بیشتر کسانی موفق شده اند که کمتر تعریف شنیده اند
پاسخ
در پاسخ به علی آقا.
دراین تابلو بنده از یک میکرو برای هر دو کلمه استفاده کردم و رقص نور خاصی به اونها ندادم، یعنی نظر مشتری این بود نه من.
برای این تابلو از دو کانال استفاده شده که بیشتر چشمک زن بود ولی ریتم چشمک زدن ها متفاوت بود. شما میتونید برای هر حرف یک کانال در نظر بگیرید
و برای هر دو کلمه از یک میکرو استفاده کنید.İmage
شما میتونید ال ای دی های تابلوتون رو به صورت سری یا موازی یا سری و موازی ببندید که من از روش سوم استفاده کردم.
یعنی یه تعدادی ال ای دی رو به سه قسمت و هر قسمت رو باهم موازی میکنید و در کل همه رو با هم سری میکنید.İmage
 بستگی به سلیقه و نظر خودتون داره.
اگر بازم سوالی بود در خدمتم.İmage

پاسخ
(26 مرداد 1392، 12:02 صبح)'mojimmmmm' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،امروز فیلم همین تابلو رو تو سیستمم دیدم گفتم بزارم هرکی دوست داشت نگاه کنه.

سلام یک دنیا ممنون
تو یک دفتر قرار شده بطورنیمه وقت کار کنم اولین درخواست اینه که بتونم تابلو روان led سر در اون دفتر دوباره بهش متن بدم و برای تبلیغ ازش استفاده کنیم،هیچ نرم افزاری انجا ندارن تابلو rgb است و یک کابل شبکه داره من با کورل و فتوشاپ طراحی میکنم ولی الان نمیدونم چکار کنم میشه راهنماییم بکنین

پاسخ
سلام rahmani. عزیز.
اول باید بدونید از چه بردی استفاده شده??
اگه از برد hd استفاده شده میتونید از نرم افزار hd2010یا13 استفاده کنید.
ولی اگه cpower باشه باید از نرم افزار cpower استفاده کنید.
برای ساخت فایل گیف از سوییش مکس استفاده کنید.
برای عکس ها هم میتونید از فتوشاپ و کورل استفاده کنید، ولی به نظر من فتوشاپ بهتره.
اگه سوالی بود در خدمتم
موفق باشید.
پاسخ
سلام و یک دنیا تشکر
فقط موضوع اینه که من کاملا تازه کار و بقول معروف صفر کیلومتر هستم. نرم افزارها پیدا کردم,لطفا من بگین بعد از طراحی فایلی که میخوام چطوری از طریق کابل شبکه ای که اون تابلو داره می تونم فایلم به تابلو منتقل کنم؟
پاسخ
سلام.
کابل شبکه تابلو به سیستم متصل هست یا کلا میخواید از اول شروع کنید؟؟
تنظیمات کابل شبکه تابلو رو تو سیستم راه اندازی کردن؟؟
یه سوال کلا میخواید از اول شروع کنید یا خود تابلو راه اندازی شده؟؟
پاسخ
سلام نوشته است:سلام.
کابل شبکه تابلو به سیستم متصل هست یا کلا میخواید از اول شروع کنید؟؟
تنظیمات کابل شبکه تابلو رو تو سیستم راه اندازی کردن؟؟
یه سوال کلا میخواید از اول شروع کنید یا خود تابلو راه اندازی شده؟؟

سلام
ممنون از توجه شما
تابلو راه اندازی شده و ازش استفاده می کنن موضوع اینه که نفر قبلی که کارهای تابلو انجام میداده رفته و هیچ چیزی از نرم افزاری که باهاش تابلو تنظیم میکرده نذاشته, الان برای اتصال فقط یک کابل شبکه وجود داره که به سیستم وصلش کردم وهیچ اتفاقی نیفتاد! و هیچ چیزی نشانم نداد
می خوام بدونم چطوری می تونم به تابلو دسترسی پیدا کنم برای برداشتن فایل های قبلی و جایگزین کردن فایل های جدید؟
پاسخ
İmage

اگه از نرم افزار hd استفاده میکنید میتونید از این روش استفاده کنید ولی اگه نرم افزار دیگه دارید بگید شاید تونستم کمکتون کنم.
در ضمن تنظیمات شبکه به صورت پیش فرض در ویندوز 7  درست است.
اگه برد شما پورت USB روش نصب باشه میتونید از آن استفاده کنید.
فایلهایی که روی برد ریخته بشه دیگه قابل برگشت نیست مگه فایل خامشو در سیستم خود داشته باشید که بشه تغیرش داد.
اگه بازم کمک خواستید در خدمتم.
پاسخ
سلام یک دنیا ممنون
نرم افزار hd و SWiSH.Max.v4 گرفتم دارم سعی می کنم یاد بگیرم باهاشون کار کنم اگر کمکم کنین زودتر راه بیافتم ممنون میشمİmage
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: