با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش تصویری ساخت تابلو led(ترکیبی)با پلکسی شفاف
سلام خدمت دوستان عزیز در این آموزش سعی شده که دوستان با مبانی اولیه ساخت تابلو آشنایی پیدا کنند،در این بحث فقط ساخت تابلو آموزش داده شده اگر دوستان استقبال کنند آموزش ساخت فلاشر و برنامه نویسی برای تابلو ثابت رو نیز برای دوستان قرار میدم.
اگر سوالی بود من در خدمت دوستان هستم.Blush

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   tablo sabet 1.zip (اندازه: 1.61 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,156)
بیشتر کسانی موفق شده اند که کمتر تعریف شنیده اند
پاسخ
اقا مجتبی خیلی عالی بود ShyShy
به زودی به صفحه اول سایت با نام خودتون انتقال داده میشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سلام
آقا واقعا دمت گرم.
نمي تونستم اين پست رو نگزارم.خيييييييييلللللللللللييييييييييي عالي بود.
اقا اموزش بستن مقاومت رو هم بزار.
منظورم اينه كه چجوري با ال اي دي ها مقاومت وصل كنيم.
منون
ميشه آموزش كار با كورل رو هم آموزش بدين. (منظورم قسمت ال اي دي ها هستش. )
ممنون
پاسخ
(10 مرداد 1392، 06:49 عصر)amirhossain1995 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقا واقعا دمت گرم.
نمي تونستم اين پست رو نگزارم.خيييييييييلللللللللللييييييييييي عالي بود.
اقا اموزش بستن مقاومت رو هم بزار.
منظورم اينه كه چجوري با ال اي دي ها مقاومت وصل كنيم.
منون
ميشه آموزش كار با كورل رو هم آموزش بدين. (منظورم قسمت ال اي دي ها هستش. )
ممنون

سلام باشه حتما این کارو میکنم اگه استقبال بیشتری بشه آموزشهای بیشتری میذارم
پاسخ
داداش ما داریم اینجا خودمونو میکشیم برا آموزش شما میگی استقبال ؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من برا کسی تلاش کن که قدر میدونه (آخه رو این مسئله من خیلی فک کردم :))
استقبال و وللش علاقه رو بچسب
بازم سپاس+++
پاسخ
سلام دمت گرم . خیلی خوبه کارت .اگه امکان داره نحوه ی طراحی متن وطراحی قسمت led ها تو نرم افزار کورل رو آموزش بدید .
انسان فکر میکند ماشین کار میکند
پاسخ
(25 مرداد 1392، 01:49 صبح)atmel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دمت گرم . خیلی خوبه کارت .اگه امکان داره نحوه ی طراحی متن وطراحی قسمت led ها تو نرم افزار کورل رو آموزش بدید
 سلام آموزش طراحی متن و LED در تاپیک تابلو ثابت قرار داده شدهو
به این تاپیک مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
سلام،امروز فیلم همین تابلو رو تو سیستمم دیدم گفتم بزارم هرکی دوست داشت نگاه کنه.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   VIDEO0036.zip (اندازه: 3.2 MB / تعداد دفعات دریافت: 557)
پاسخ
سلام.من طبق روشی که اینجا گفته شده یک تابلو ال ای دی ساختم که نیاز به 12Vو12maدارد اگر من ترانسی استفاده کنم که خروجی ان 12Vو300maیا بیشتر جریان باشد به مدار من اسیب میرساند یا نه؟چرا؟ با تشکر از شما.

پاسخ
(2 مهر 1392، 12:14 عصر)'بهنام200' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.من طبق روشی که اینجا گفته شده یک تابلو ال ای دی ساختم که نیاز به 12Vو12maدارد اگر من ترانسی استفاده کنم که خروجی ان 12Vو300maیا بیشتر جریان باشد به مدار من اسیب میرساند یا نه؟چرا؟ با تشکر از شما.

سلام بهنام جان. اول اینکه منظور شما از مدار چیه؟؟(ال ای دی ها یا برد فلاشر)
دوم اینکه شما چه تعداد ال ای دی استفاده کردین؟

پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: