با سلام ،
دوست عزیز شما در حال استفاده از ورژنی قدیمی از اینترنت اکسپلورر هستید ، برای اینکه مشکلات ناشی از نمایش را نداشته باشید ، لطفا اقدام به دریافت مرورگری مناسب کرده و یا از ورژن قدیمی ما استفاده نمایید.

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش آموزش برنامه برای کامپیوتر به زبان VB6
Wlelove سلام، برنامه نوسی برای کامپیوتر بعد از برنامه نوسی میکروکنترلر مهم ترین چیزی هست که به نظر من باید یک مهندس الکترونیک باید بلد باشه. این فایلی که براتون پیوست کردم آموزش برنامه نویس به زبان بیسک برای کامپیوتر است نسبت به زبان های دیگر راحته امید وارم به دردتون بخوره. Wlelove

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چو عاشق می‌شدم گفتم که بردم گوهر مقصود  ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد 

پاسخ
(30 آذر 1394، 11:59 صبح)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Wlelove سلام، برنامه نوسی برای کامپیوتر بعد از برنامه نوسی میکروکنترلر مهم ترین چیزی هست که به نظر من باید یک مهندس الکترونیک باید بلد باشه. این فایلی که براتون پیوست کردم آموزش برنامه نویس به زبان بیسک برای کامپیوتر است نسبت به زبان های دیگر راحته امید وارم به دردتون بخوره. Wlelove

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خوب توضح داده شده بود ولی حیف vb6 از رده خارج شده و وقت گذاشتن براش مناسب نیست بهتره روی زبان های جدید تر وقت بذاریم

برای دسترسی به بخش های پشتیبانی دوره ها در انجمن جدید یک بار از حساب اصلی wle.ir خارج و مجددا وارد شوید

سال نو همگی مبارک
پاسخ
سیامک جان بابت آموزش تشکر میکنم ولی حیفِ اون وقتی نیست که برای یادگیری ویژوال بیسیک 6 گذاشته بشه؟ WleSmile
support.wle.ir
پاسخ
ممنون از نظرتون ، بله شما درست میگید دیگه دوره زمانه VB6 نیست ولی به نظر من زبانی راحت تر از این زبان وجود نداره و یک سوال اگه کسی زبان برنامه بلده که هم راحته و هم کد های ارتباط با USB و یا پورت سریال رو داره رو معرفی کنه تا ما هم استفاده کنیم؟
          چو عاشق می‌شدم گفتم که بردم گوهر مقصود  ندانستم که این دریا چه موج خون فشان دارد 

پاسخ
(30 آذر 1394، 08:23 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من زبانی راحت تر از این زبان وجود نداره

از چه نظر؟ WleSmile

میتونم بپرسم شما سمت کامپیوتر با چه زبانهایی کار کردین و بلدین؟

--------------------------------------------------------
و اما در مورد جواب سوالتون: WleCool

پورت سریال : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پورت   USB : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

support.wle.ir
پاسخ
(1 دي 1394، 01:29 صبح)هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30 آذر 1394، 08:23 عصر)سیامک یعقوبی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من زبانی راحت تر از این زبان وجود نداره

از چه نظر؟ WleSmile

میتونم بپرسم شما سمت کامپیوتر با چه زبانهایی کار کردین و بلدین؟

--------------------------------------------------------
و اما در مورد جواب سوالتون: WleCool

پورت سریال : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پورت   USB : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از جوابتون، راستش در زمینه کامپیوتر با هیچ زبانی تا به حال کار نکردام و الان می خوام شروع کنم و می خوام با زبانی کار کنم که از نظر کدهای برنامه حفظ کردنشون راحت باشه و هم برای ارتباط برنامه با پورت های کامپیوتر کد هایی داشته باشه.  Wlelove ( اگه یک کتاب خوب هم برام معرفی کنید که خیلی عالی می شه) Wlelove

پاسخ
سلام
پیشنهاد می کنم در مورد زبان برنامه نویسی پایتون تحقیق کنید. در raspberry pi و کنترل GPIO اون و... کاربردی هست.
پاسخ
مشترک شدن در این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

انتخاب پوسته :

دسترسی سریع
درباره ما
انجمن سرزمین الکترونیک در 20 شهریور 91 تاسیس شده ، که همیشه سعی کرده با ظاهری متفاوت و سرعتی خوب رضایت کاربران را جلب کند ، امیدواریم توانسته باشیم گامی کوچک در پیشرفت فناوری در ایران برداشته باشیم...
نیرو گرفته از MyBB 1.8.6 با فارسی سازی مای بی بی ایران - طراحی شده در : ملت دیزاین
© تمامی حقوق برای انجمن سرزمین الکترونیک محفوظ می باشد .

پوسته‌ی انجمن: